Katalog Domy w Stylu

Nowy katalog

Katalog „POGODNY DOM”, czyli harmonijne połączenie projektów domów i wnętrz.

Planując budowę myślimy racjonalnie i rzeczowo: szukamy domu w oparciu o określone potrzebami parametry tj. powierzchnia, bryła, koszty budowy itp. oraz życzeniowo: chcemy by nasz dom był przytulny, urządzony w sposób niebanalny, pasował do nas i naszego stylu życia.

pogodny_dom_2010_okladkaW najnowszy katalogu „Pogodny dom” odnajdujemy nowe podejście do prezentacji projektu, gdzie niemalże każdy z nich zyskuje indywidualny rys i osobowość dzięki inspirującym wnętrzom oraz komentarzom architektów.

Do współpracy przy wydaniu katalogu zaproszono architektów wnętrz, którzy oprócz opracowania koncepcji udzielili szeregu cennych wskazówek dotyczących sposobów oraz możliwości aranżacji przestrzeni w domu. W katalogu znajdziemy również odpowiedź na pytania: jakie trendy obowiązują obecnie w projektowaniu wnętrz, w jakim stylu urządzić dom by był na topie oraz czy warto ubiegać się o kredyt w ramach programu „Rodzina na swoim” i które projekty kwalifikują się do dopłaty.

„Pogodny dom” to najlepsze źródło poszukiwań wymarzonego projektu domu. W katalogu oraz na dołączonej płycie DVD zaprezentowano ponad 600 projektów autorstwa pracowni MTM STYL, z których każdy został opracowany i sprawdzony przez zespół projektantów, co daje pewność oraz gwarancję najwyższej jakości.


A oto wnętrza, które mogą nas zainspirować:

aster_wnętrze_6
wnętrze projektu Aster
wnętrze projektu Onyks
wnętrze projektu Onyks
wnętrze projektu Szafran
wnętrze projektu SzafranŹródło: MTM STYL (www.domywstylu.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *