Projekty garaży i altanek

Projekty garaży wolnostojących oraz altanki to praktyczne uzupełnienie istniejącej zabudowy mieszkaniowej. W ofercie posiadamy garaże jednostanowiskowe, jak Garaż G7, dwustanowiskowe Garaż G8 oraz wzbogacone o dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, jak projekt Garażu G10. Uzupełnieniem oferty są projekty architektury ogrodowej w postaci altanek, np. Altanka 3.

Projekty garaży i altanek stanowią idealne uzupełnienie istniejącego programu gospodarczego na działce. Zaprojektowane w różnej stylistyce będą pasować do każdego stylu budynku mieszkalnego. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdy działka nie pozwala na wybudowanie domu z garażem w bryle budynku. W zależności od potrzeb inwestorów oferujemy projekty garaży jednostanowiskowych, dwustanowiskowych oraz z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. Pomieszczenie to może pełnić funkcję składziku na narzędzia lub opał, bądź jako warsztat.

Praktycznym rozwiązaniem jest również połączenie funkcji gospodarzącej z mieszkalną. Garaż G14 jest budynkiem z użytkowym poddaszem. Na parterze znajdują się miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze wraz z kotłownią. Na poddaszu znajduje się cześć mieszkalna na którą składa się otwarta przestrzeń dzienna z salonem i kuchnią, sypialnia oraz łazienka z pralnią. Mieszkanie można przeznaczyć na wynajem, bądź jako miejsce noclegowe dla gości.

Uzupełnieniem oferty są budynki usługowe (Pawilon Handlowy H1), rekreacyjne (Sauna) oraz projekty architektury ogrodowej (altanki). Projekty altanek są zróżnicowane pod kątem funkcji, wielkości oraz stylu wykończenia. Proponujemy altanki w stylu tradycyjnym oraz nowoczesnym, zabudowane z miejscem do przechowywania, bądź na w pół otwarte z wymurowanym grillem.

PROMOCJA !
Przy zakupie projektu domu, oferujemy możliwość zakupu :
- projektu garażu w cenie 400 zł,
- projektu altanki w cenie 100 zł.

Powiązane kategorie