Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517

Projekty domów do 200 tys. zł

Projekty domów do 200 tys. zł to grupa projektów, których powierzchnia użytkowa oscyluje na poziomie 100 m2. Niewielka powierzchnia użytkowa oraz prosta bryła budynku generują koszty budowy, które z powodzeniem zmieszczą się w koszcie zakupu mieszkania. W tej kategorii odnaleźć można projekty domów nowoczesnych, jak i projekty domów tradycyjnych.

pokaż wyszukiwarkę lupa
 • Bez to niewielki dom z użytkowym poddaszem, który swoim optymalnym programem użytkowym może...
 • Niewielki dom jednorodzinny zaprojektowany z myślą o 3 - 4-osobowej rodzinie. Projekt...
 • Projekt Umbra należy do projektów domów parterowych, niepodpiwniczonych i bez garażu. Na...
 • Decyma 2 to stosunkowo niewielki, bo zaledwie 98 m2 powierzchni użytkowej, dom parterowy. Z całą...
 • Projekt Wakacyjny to dom parterowy o charakterze wypoczynkowym. Zastosowanie dużych przeszkleń...
 • Projekt domu Jagoda to niewielki, ale wyjątkowo funkcjonalny dom dopasowany do potrzeb 4-osobowej...
 • Projekt domu Groszek 2 jest propozycją dla osób szukających niewielkiego domu o tradycyjnej...
 • Lilia to projektu domu z użytkowym poddaszem zaprojektowany na wąską działkę. W projekcie...
 • Imbir 3 to niewielki projekt domu parterowego z jednostanowiskowym garażem. Projekt idealnie...
 • Projekt domu Mak 2 to niewielki i oszczędny dom parterowy spełniający potrzeby 2-3 osobowej...
 • Poziomka dr-S to niewielki projekt domu letniskowego zaprojektowany w technologii szkieletu...
 • Decyma 10 to niewielki projekt domu parterowego, który z całą pewnością zapewni komfort i...
 • Imbir to mały, ale wygodny dom, idealny dla małej rodziny, bądź dla seniorów, którzy marzyli...
 • Imbir 4 to mały dom parterowy o starannie zagospodarowanej przestrzeni wewnętrznej i ciekawym,...

Projekty domów do 200 tys. zł stają się coraz bardziej popularną kategorią wśród inwestorów, docenianą zarówno pod względem finansowym, jak i praktycznym. W kategorii tej wytypowane zostały projekty biorąc pod uwagę konkretne rozwiązania, które wpływają na niższe koszty budowy domu oraz ich późniejszą eksploatację. W kategorii znalazły się projekty domów z kosztorysem, które ułatwiają analizę przyszłych wydatków.

Wykończenie elewacji, które nie będzie zbyt drogie

Dom tani w budowie nie musi być nudny. Biorąc pod uwagę różnorodność dostępnych materiałów wykończeniowych, można wybudować naprawdę piękny dom, niewielkim kosztem. Zamiast cegły klinkierowej można wykorzystać płytki elewacyjne, zamiast szalówki na elewacji może pojawić się dodatkowy kolor tynku. Takie wykończenie na pewno będzie urozmaicało bryłę nie podnosząc znacząco kosztów budowy. Analizę kosztów z całą pewnością ułatwi także zestawienie materiałów, które dostępne jest przy projektach.

Na co zwrócić uwagę szukając projektu domu taniego w budowie

Projekty domów małych i tanich w budowie cechują się prostą formą. Im mniej skomplikowana architektura domu, tym mniejsze koszty jego wykonania. Najlepiej, jeśli dom zaprojektowany został na planie prostokąta i przykryty dwuspadowym dachem. Koszty budowy domu obniża brak lukarn, wykuszy, jaskółek. Oszczędność podczas budowy domu zyskamy również, jeśli zrezygnujemy z projektu domu z piwnicą oraz dużym tarasem.

Doskonale przemyślany układ funkcjonalny

Projekty domów tanich w budowie są wyjątkowo funkcjonalne. Posiadają wiele pomysłowych rozwiązań, dzięki czemu cała powierzchnia może być idealnie zagospodarowana i wykorzystana w stu procentach. Mają też zdecydowanie niższe koszty późniejszej eksploatacji, które zależą od stopnia złożoności bryły i powierzchni domu. Pomimo niewielkiego metrażu, projekty domów z tej kategorii z całą pewnością zaspokoją potrzeby kilkuosobowej rodziny.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.


Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517