koszyk
lupka
pokaż filtry
lupa

Projekty domów szeregowych

11 projektów

Projekty domów szeregowych to oferta skierowana przede wszystkim do deweloperów. Projekty szeregówek łączą w sobie ekonomiczne rozwiązania, funkcjonalność oraz aktualne trendy architektoniczne. Wśród projektów znaleźć można projekty z użytkowym poddaszem, piętrowe oraz dwulokalowe. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie do tego, by takim projektem zainteresowały się również osoby prywatne. Jesteś deweloperem, który planuje efektywnie zagospodarować działkę pod budynki mieszkalne? A może wraz z kilkoma zaprzyjaźnionymi rodzinami lub krewnymi planujecie wyprowadzić się ze swoich mieszkać w bloku? Niezależnie od tego, na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco - nasza oferta powinna Cię zainteresować. Koniecznie sprawdź nasze propozycje!

Projekt domu Fidżi
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
373 m2
4 849 zł
Projekt domu Juka
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
359 m2
4 249 zł
Projekt domu Dracena
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
436 m2
4 049 zł
Projekt domu Jarzębina
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
439 m2
4 549 zł
Projekt domu Wiąz
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
393 m2
4 249 zł
Projekt domu Daglezja
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
545 m2
4 049 zł
Projekt domu Jarząb
Pokoje 20| Łazienki 12| Garaż 4
455 m2
4 149 zł
Projekt domu Dąb 2
Pokoje 18| Łazienki 8| Garaż 4
573 m2
4 149 zł
Projekt domu Limba
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
118 m2
4 149 zł
Projekt domu Dąb
Pokoje 16| Łazienki 8| Garaż 4
489 m2
4 549 zł
Projekt domu Sekwoja
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
473 m2
4 149 zł

Segmenty połączone boczną ścianą

Projekty domów szeregowych składają się z kilku budynków, nazywanych potocznie segmentami, połączonych są ze sobą boczną ścianą. Zabudowa szeregowa łączy ze sobą co najmniej trzy segmenty. Każdy segment posiada osobne wejście oraz garaż jeśli został w projekcie przewidziany. Od strony elewacji tylnej najczęściej pojawia się prywatny ogródek. Mieszkańcy dzielą ze sobą jedynie drogę dojazdową, czy też pobliski plac zabaw. Projekty domów szeregowych sprzedawane są na segmenty To klient, biorąc pod uwagę działkę, na której będzie realizowana inwestycja, decyduje o ilości segmentów zabudowy szeregowej.

Zalety projektu domu szeregowego

Jakie są zalety inwestycji w projekt domu szeregowego? Zyskasz w ten sposób koncepcję gotową do przeniesienia na plac budowy oraz swój własny, prywatny dom, który zaoferuje Ci znacznie więcej prywatności oraz swobody, niż mieszkanie w bloku czy kamienicy. Jak wiadomo, szeregówki są ze sobą połączone ścianami bocznymi, w związku z czym nadal będziesz znajdował się w bliskim sąsiedztwie innych rodzin. Zarówno Ty, jak i Twoi bliscy nie będziecie odcięci od świata i kontaktu z sąsiadami. Mimo tego zyskacie dom z osobnym frontowym wejściem, miejscem garażowym, a także dostępem do prywatnego ogrodu. To właśnie te kwestie sprawiają, że projekty domów szeregowych cieszą się ostatnio coraz większym zainteresowaniem.

Projekty domów w zabudowie szeregowej dwukondygnacyjne

W naszej ofercie wśród projektów domów szeregowych odnaleźć można projekty z użytkowym poddaszem oraz projekty piętrowe. Układ funkcjonalny został w nich rozłożony pomiędzy dwie kondygnacje. Na parterze tradycyjnie znalazła się strefa dzienna. Piętro stanowi strefę prywatną mieszkańców, w której zaprojektowane zostały sypialnie. Projekty z układem funkcjonalnym rozłożonym pomiędzy dwie kondygnacje są najczęściej realizowane przez deweloperów. W tego typu budynkach mieszkańcy mają najwięcej prywatności oraz przestrzeni dla siebie.

Szeregówki z dwoma lokalami mieszkalnymi

W ofercie projektów w zabudowie szeregowej odnaleźć również można projekty domów dwulokalowych. W przypadku takich projektów każda kondygnacja stanowi niezależne mieszkanie. Pierwsze z mieszkań projektuje się na parterze, drugie natomiast na piętrze. Częścią wspólną jest klatka schodowa. W jednym segmencie mogą zamieszkać dwie rodziny. Projekty szeregówek dwulokalowych są najchętniej wybierane przez deweloperów, którzy realizują inwestycje na niewielkiej działce lub chcą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Jest to świetne rozwiązanie dla mniejszych rodzin, a także osób, chcących jeszcze bardziej zredukować koszty. Jeden segment staje się w takim przypadku domem dla dwóch rodzin, które zadowala mniejszy metraż swoich własnych czterech ścian. Jak widać, inwestycja w projekty domów szeregowych daje sporo możliwości deweloperskich. Popyt na domy dotyczy bowiem różnych rozwiązań, a sprzedaż gotowego lokalu mieszkalnego można przeprowadzić na wiele sposobów. Warto więc zapoznać się z naszymi propozycjami i wykorzystać ich potencjał wg własnych potrzeb i wizji.

Projekt domu szeregowego - niższe koszty budowy i życia

Projekt domu szeregowego to idealne rozwiązanie dla każdego dewelopera, który chce skusić potencjalnych nabywców wizją tańszej inwestycji i niższych kosztów życia. Oczywistym jest bowiem fakt, że kupno szeregówki będzie wiązało się z mniejszym wkładem finansowym aniżeli w przypadku budowy domu wolnostojącego. Dodatkowo budowa całego segmentu sprawia, że koszty przypadające na jedną rodzinę są również niższe niż w przypadku bliźniaków. Szeregówka jest więc idealnym rozwiązaniem dla rodziny chcącej wyprowadzić się z bloku i zwiększyć komfort swojego życia, a jednocześnie nie zaciągać olbrzymiego kredytu na samodzielną budowę. Właśnie dlatego nasze projekty domów szeregowych są idealną inwestycją dla deweloperów, którzy pragną odpowiadać na potrzeby rynku. Warto wspomnieć również o tym, że graniczące ze sobą ściany boczne poszczególnych domów obniżają koszty ogrzewania ich wnętrz. Różnica w kosztach jest widoczna gołym okiem - szczególnie w okresie zimowym, kiedy należy się spodziewać wyższych rachunków z tego tytułu.

Projekty domów szeregowych - cisza, spokój i bliscy sąsiedzi

Co zyskasz decydując się na budowę opartą na jednym z naszych projektów domów szeregowych? Mieszkanie w szeregówce jest całkiem podobne do życia w domu wolnostojącym. Nie trzeba wchodzić do niego przez klatkę schodową i pokonywać na schodach wielu pięter lub czekać na dostępność windy. Brak sąsiadów piętro niżej i wyżej ma też spory wpływ na komfort życia i brak hałasów. Działa to oczywiście w dwie strony - sąsiedzi nie będą narzekać na hałas generowany przez Ciebie i Twoją rodzinę. Mieszkanie w szeregówce oznacza więc koniec potencjalnych kłótni z sąsiadami, z którymi ciężko Ci się dogadać. Patrząc na to z innej perspektywy, w każdym segmencie mieszka co najmniej kilka rodzin. Dzięki temu decydując się na zamieszkanie w szeregówce, nie odizolujesz siebie oraz swoich bliskich od innych osób. Z pewnością warto rozważyć przeprowadzkę w takie miejsce wraz z krewnymi lub zaprzyjaźnioną rodziną.

Warto wspomnieć również o bezpieczeństwie takiego rozwiązania. Deweloperzy stawiający domy szeregowe często w swoim projekcie uwzględniają także ogrodzenie ulicy i postawienie bramy wjazdowej. Można ją również zamontować na własną rękę. Dzięki temu na ulicę, przy której stoi segment nie dostaną się żadni niechciani goście.

O czym warto pamiętać przed kupnem projektu domu szeregowego?

Przed decyzją o inwestycji w konkretny projekt, warto wziąć też pod uwagę kilka innych kluczowych kwestii. Domy szeregowe są ze sobą połączone ścianami, dlatego kupno konkretnego segmentu bez znajomości sąsiadów wiążę się z pewnym ryzykiem. Naturalnie, ściany w takim budynku są znacznie lepiej wygłuszone, niż w przypadku bloku, jednak należy mieć na uwadze, że ciężko jest w takim budynku ograniczyć kontakt z sąsiadami. W takim miejscu obowiązuje również cisza nocna oraz inne zasady dotyczące życia sąsiedzkiego. Warto pamiętać też o nieco bardziej ograniczonym dostępie do światła. Te są dostępne jedynie od frontu oraz z tyłu budynku, podczas gdy ściany boczne są połączone ze ścianami sąsiadów. Pamiętaj też o tym, że szeregówka jest rodzajem domu, który praktycznie nie może podlegać dalszej rozbudowie. Przed inwestycją ważne jest to, by dobrze ją przemyśleć. Wielkość domu musi być dopasowana do potrzeb rodziny.

Projekty nowoczesnych domów szeregowych - co je wyróżnia?

Projekty nowoczesnych domów szeregowych, które czekają na Ciebie w naszej ofercie to gotowe rozwiązania oparte na minimalistycznej i elegancko prezentującej się elewacji i bardzo solidnym wykonaniu. Każdy z naszych projektów uwzględnia potrzeby nowoczesnej rodziny i jest wykonany w taki sposób, by powstały na jego bazie dom był miejscem, w którym chce się przebywać, i do którego chce się wracać. Dbamy o detale, które sprawiają, że nasze projekty przykuwają wzrok i robią wrażenie. Segmenty są projektowane w taki sposób, by każdy właściciel domu mógł wykorzystać w nim nowoczesne technologie. Mowa tu chociażby o cieszących się ostatnio coraz większą popularnością odnawialnych źródłach energii, jak panele fotowoltaiczne. Warto zwrócić też uwagę na przygotowane przez nas ceny. Zadbaliśmy o to, by nasze projekty nie odrzucały wysokimi kosztami, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestycja w projekt domu szeregowego to dopiero początek wydatków - niezależnie od tego, czy interesujesz się nią jako osoba prywatna, czy jako deweloper.

Projekty domów z płaskim dachem

Wśród projektów domów szeregowych odnaleźć projekty o różnej bryle i stylistyce. Jednymi z bardziej popularnych domów szeregowych są projekty z płaskim dachem. W przypadku takiej zabudowy stawia się na minimalizm i oszczędność formy. Projekty pomimo prostej bryły, bez zbędnych ozdobników, prezentują się niezwykle efektownie i nowocześnie. Pełne, drugie piętro zapewnia większą powierzchnię użytkową, co w przypadku wąskich segmentów jest niezwykle cenne. Brak skosów to również łatwiejsza aranżacja wnętrza, które znacznie bardziej przypomina mieszkanie w bloku. Nie zapominajmy jednak o tym, że szeregówka oferuje ponadto szereg innych udogodnień, takich jak posiadanie ogrodu, garaż czy niezależnie wejście do domu. Ponadto takie segmenty buduje się w cichych i spokojnych miejscach, z dala od miejskiego zgiełku i zakorkowanych dróg.

Projekty domów szeregowych z dachami spadzistymi

Jeżeli jednak zależy Ci na tym, by zbudować segment z zadaszeniem innego typu, to nasza oferta nie będzie dla Ciebie rozczarowaniem. Znajdziesz u nas bowiem również projekty domów szeregowych z dachami spadzistymi. Łączą one wszystkie zalety szeregówek z płaskimi dachami, a ponadto dają jeszcze większą przestrzeń na piętrze w postaci poddasza. Dodatkowo takie rozwiązanie posiada niepodważalne walory wizualne. Szeregówki z dachami spadzistymi prezentuję się naprawdę okazale i jeszcze bardziej przypominają domy wolnostojące. Przykładem projektu godnego uwagi jest “JARZĄB” przygotowany przez Tomasza Sobieszuka. Jest to koncepcja składająca się z 4 segmentów. Każdy z nich posiada powierzchnię użytkową wielkości niespełna 114 metrów kwadratowych. Bryła pokryta jest gustownym, wielospadowym dachem, który nawiązuje do tradycyjnego polskiego budownictwa. Sporą zaletą tego rozwiązania jest duża ilość przestrzeni dziennej oraz przeszklenia, które pozwalają dokładnie oświetlić wnętrze domu światłem słonecznym. Koniecznie sprawdź szczegóły tego projektu domu szeregowego, jeśli interesuje Cię rozwiązanie zaprojektowane z myślą o 4 rodzinach.

Analiza kosztów budowy przed zakupem projektu

Wzrost cen materiałów budowlanych w ostatnim czasie wymusza szczegółową analizę kosztów budowy jeszcze przed zakupem projektu. Tu z pomocą przychodzi szczegółowy kosztorys. Istnieje możliwość opracowania kosztorysu do projektów, które go jeszcze nie posiadają. Przy zakupie kosztorysu, na życzenie klienta kosztorys możemy zaktualizować. Kosztorys pozwala stworzyć harmonogram wszystkich prac i idealnie powiązać je z własnymi możliwościami finansowymi. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, które pozwoli Ci zorientować się w skali kosztów jeszcze przed inwestycją w sam projekt domu szeregowego. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy taki projekt znajduje się w ogóle w kręgu Twoich zainteresowań oraz możliwości finansowych. Nasi pracownicy są do Twoich usług, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wszystkie informacje są dostępne na podstronie z każdym oferowanym przez nas projektem. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów.

Projekty domów szeregowych - dla kogo?

Projekty domów szeregowych to idealna inwestycja dla deweloperów szukających możliwości zagospodarowania swoich działek. Na kupno projektu może zdecydować się jednak również grupa zaprzyjaźnionych rodzin, która chce zamieszkać na jednej ulicy w możliwie jak najbliższym sąsiedztwie. Kto odnajdzie się w tzw. szeregówce, a komu taki rodzaj zabudowy może nie przypaść do gustu? Domy szeregowe tak naprawdę łączą w sobie najlepsze cechy domu wolnostojącego oraz bloku mieszkalnego. Decydując się na zainwestowanie w takie rozwiązanie, możesz liczyć na swoje własne, niezależne 4 ściany, dostęp do ogródka czy prywatny garaż. Oczywiście, wchodzi się do niego osobistymi drzwiami. Warto podkreślić też, że taki budynek jest zazwyczaj podzielony na część dzienną oraz sypialnianą. Jednocześnie oferuje on także poczucie bezpieczeństwa związanego z bliską obecnością sąsiadów. Warto zaznaczyć też, że domy szeregowe spotyka się zarówno poza miastem, jak i w jego granicach. Można więc rozważyć wspólną wyprowadzkę do takiego domu wraz z szerszym gronem rodziny lub innymi zaprzyjaźnionymi rodzinami.

Projekty domów szeregowych, które znajdziesz na Domywstylu.pl przykuwają uwagę swoją różnorodnością oraz funkcjonalnością. To znakomite rozwiązania dla osób szukających przyjaznego miejsca do życia, które spełni potrzeby zarówno najmłodszych, jak i starszych domowników. Większość z projektów zostało wyposażonych we własny ogród, balkon i garaż. Powierzchnia domów szeregowych uzależniona jest od konkretnego projektu. Oferujemy zarówno kameralne przestrzenie mieszkalne, jak i duże, szeregowe domy idealne dla rodzin wielodzietnych.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.

Zamknij filtry