przewiń do góry

Projektując budynki wielorodzinne stawiamy przede wszystkim na estetykę, nowoczesność i funkcjonalność. Nasze projekty charakteryzują duże przeszklenia, lekkie osłony balkonowe, głównie pastelowe kolory oraz wysokiej jakości materiały budowlane. Stawiamy również na efektowne wykończenie klatek schodowych, holi i korytarzy.

Biorąc pod uwagę różnorodne oczekiwania inwestorów w projektowanych budynkach wielorodzinnych ulokowaliśmy mieszkania o zróżnicowanym metrażu, począwszy od jednopokojowych po czteropokojowe. Każde mieszkanie posiada balkon bądź loggię. W budynkach co najmniej trzykondygnacyjnych zainstalowane zostały windy, zaś w podziemiach znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Projekty budynków wielorodzinnych

Projekty pensjonatów

Projekty domów w zabudowie szeregowej

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej

Nagroda Kryształowa cegła dla MTM STYL

Nasze biuro może się również pochwalić doświadczeniem w realizacji budynku wielorodzinnego. Projekt Kameralny naszego autorstwa został wybudowany w 2013 roku w Białymstoku. Inwestycja pod nazwą Rezydencja Piotrkowska zyskała uznanie w oczach kapituły międzynarodowego konkursu „O Kryształową cegłę”  i otrzymała I miejsce w kategorii: Budynki mieszkalno-usługowe.

Nasza oferta projektowa to także Pensjonaty, których realizacje rozproszone są po całej Polsce.

Pensjonat Cykada w Siemianach zrealizowanym na podstawie projektu o tej samej nazwie. Cykada powstała w wyjątkowo pięknym miejscu, na Pojezierzu Iławskim, we wsi Siemiany, położonej na malowniczym lewym brzegu najdłuższego jeziora w Polsce – Jezioraka.

Hotel Mazurskie Siedlisko Kruklin powstał w oparciu o projekt Cykada 3. Na siedemnastu hektarach roztacza się malowniczy widok: łąki, stawy, lasy, konie i zabudowania w mazurskim stylu. Siedlisko swoją nazwę zapożyczyło od oddalonej o około kilometr wsi Kruklin. Hotel jest w stanie zakwaterować 70 gości, zaś sala restauracyjna jest przystosowana do obsługi 100 osób.

Projekty domów jednorodzinnych MTM STYL są również często wykorzystywane do budowy osiedli złożonych z budynków jednorodzinnych. Osiedle Zielona Polana w Rozgartach zrealizowane przez firmę Villa Complex z przepiękna realizacją projektu Neptun 4.

Z wykorzystaniem projektów MTM STYL powstały również m.in. podradomskie osiedle Gębarzów zrealizowane przez firmę Rosa-Invest, na podstawie projektu Lara i Lara 3 oraz osiedle Silno i Silno 2, realizowane przez firmę SETLER Popławski Adam, powstaje z wykorzystaniem projektu Ambrozja 3 i Neptun 4.

Realizacja projektu Neptun 4 Realizacja projektu Neptun 4

Zdjęcia z realizacji projektu: Neptun 4 – Osiedle Zielona Polana

OFERTA DODATKOWA MTM STYL

Materiały graficzne, wizualizacje osiedli i wsparcie reklamowe
Nasza pracownia przygotowuje pełny pakiet promocyjny do danego projektu. Istnieje możliwość udostępnienia materiałów graficznych do prezentacji projektu na stronie internetowej oraz w materiałach drukowanych. Do celów reklamowych udostępniamy:

  • wizualizacje zewnętrzne (minimum 2 sztuki),
  • wizualizacje wnętrz (do wybranych projektów),
  • rzuty kondygnacji,
  • przekrój,
  • widoki elewacji.
Kosztorys budowlany

Do każdego z naszych projektów opracowujemy kosztorys budowlany z możliwością aktualizacji na dzień zakupu projektu. Kosztorys jest przygotowany w formacie, który zapewnia wgląd w koszty poszczególnych etapów budowy. Pozwala na wprowadzenia pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb oraz umożliwia stworzenie harmonogramu prac.

Bezpłatna wstępna analiza działki i warunków zabudowy i koncepcji zagospodarowania terenu Architekci MTM STYL posiadają olbrzymie doświadczenie w zakresie obsługi inwestorskiej. Służymy bezpłatną pomocą w zakresie analizy działki pod kątem jej wielkości, usytuowania względem stron świata oraz w stosunku do warunków zabudowy wynikających z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Terenu. Oferujemy bezpłatne opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu wraz z doborem projektów.
Projekt indywidualny Nasze biuro projektuje na indywidualne zamówienie zarówno domy mieszkalne jednorodzinne, jak i budynki wielorodzinne oraz użyteczności publicznej. Każdy projekt powstaje w ścisłej współpracy pomiędzy Inwestorem, a architektem oraz przedstawicielami poszczególnych branż (konstruktor, instalator, elektryk). Zapewniamy stały kontakt z architektem na każdym etapie prac projektowych oraz w ciągu realizacji całej inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia Państwa oczekiwań. Chętnie podejmiemy współpracę. Jesteśmy gotowi do dostosowania naszej oferty do Państwa potrzeb. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości z Państwa strony.

Kontakt:
Oferta projektowa:
Zdjęcie architekta 1
arch. Tomasz Sobieszuk
85 740 87 50
tomasz.sobieszuk@mtmstyl.pl
Zdjęcie architekta 2
arch. Maciej Matłowski
85 740 87 53
maciej.matlowski@mtmstyl.pl