BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekty pensjonatów, hoteli, restauracji i domów weselnych

Projekty z tej kategorii to propozycja skierowana do osób poszukujących projektu do prowadzenia działalności agroturystycznej, hotelu, pensjonatu oraz domu weselnego. W ofercie posiadamy gotowe projekty pensjonatów zróżnicowanych pod względem powierzchni użytkowej, zaplecza technicznego oraz stylistyki wykończenia. Projekty są dostosowane pod prowadzenie domu weselnego oraz restauracji z możliwością wynajmu pokoi gościnnych. W zależności od potrzeb w naszych projektach odnaleźć można kameralne sale restauracyjne, bądź duże sale bankietowe do organizacji imprez okolicznościowych.

pokaż wyszukiwarkę lupa

Pensjonat według definicji

Pensjonat, według definicji słownikowej, to turystyczny obiekt hotelarski, posiadający co najmniej 7 pokoi oraz zapewniający całodzienne wyżywienie. Prowadzenie takiego obiektu to korzystny biznes, jeśli budynek usytuowany jest w atrakcyjnym regionie. Służy jako baza noclegowa dla indywidualnych turystów i wycieczek, organizowane są tu eventy, szkolenia, wyjazdy integracyjne itp. Projekty takich budynków są bardzo zróżnicowane, jeśli chodzi o wielkość, liczbę pokoi czy zaplecze gastronomiczno – rozrywkowe.

Oferta pensjonatów DOMY w Stylu

W ofercie posiadamy budynki pensjonatów idealnie dostosowanych pod agroturystykę, w stylu dworkowym, idealnie wpisujące się w sielski klimat polskiego krajobrazu. Są to projekty z użytkowym poddaszem, które charakteryzują liczne lukarny oraz rozległy zadaszony taras wzdłuż elewacji. W projektach znajduje się kilkanaście 2 –osobowych pokoi oraz wspólna sala bankietowa, która idealnie sprawdzi się do organizacji imprez okolicznościowych, jak np. wesela. W części projektów zaplanowano również część mieszkalną dla rodziny właściciela oraz pokoje dla obsługi. Stylem architektonicznym wpisują się w lokalne tradycje budownictwa, na elewacji jest dużo drewna i naturalnego kamienia. Charakter tych projektów ma odzwierciedlać klimat otoczenia, podkreślając naturalny krajobraz i piękno otaczającej przyrody.

Pensjonaty w stylu SPA

Dla bardziej wymagających Inwestorów przygotowaliśmy projekty pensjonatów z rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym i biznesowym. Niektóre pensjonaty są to projekty z piwnicą, w której zaprojektowano zaplecze techniczno-socjalne bądź część rekreacyjną z salonami odnowy biologicznej, tak jak w projekcie Libera. Są to projekty, które łączą w sobie tradycyjną formę pensjonatu, jako bazy noclegowej z wymogami nowoczesnego społeczeństwa. W projekcie poza pokojami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych znajduje się część biznesowa z salami konferencyjnymi, sale bankietowe do obsługi imprez okolicznościowych oraz część rekreacyjna SPA. Wygląd elewacji to również połączenie stylu tradycyjnego z nowoczesnymi elementami wykończenia. Drewniana szalówka i kamień na elewacji idealnie współgra z szarą dachówką i szklanymi balustradami, tworząc przy tym spójna całość.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.