Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517

Projekty pensjonatów, hoteli, restauracji i domów weselnych

Projekty z tej kategorii to propozycja skierowana do osób poszukujących projektu do prowadzenia działalności agroturystycznej, hotelu, pensjonatu oraz domu weselnego. W ofercie posiadamy gotowe projekty pensjonatów zróżnicowanych pod względem powierzchni użytkowej, zaplecza technicznego oraz stylistyki wykończenia. Projekty są dostosowane pod prowadzenie domu weselnego oraz restauracji z możliwością wynajmu pokoi gościnnych. W zależności od potrzeb w naszych projektach odnaleźć można kameralne sale restauracyjne, bądź duże sale bankietowe do organizacji imprez okolicznościowych.

pokaż wyszukiwarkę lupa
 • Libera to klimatyczny projekt pensjonatu z użytkowym poddaszem oraz centrum rekreacyjnym SPA w...
 • Świerszcz jest to projekt pensjonatu z użytkowym poddaszem oraz piwnicą. Rozłożysta bryła...
 • Horyzont to projekt budynku użyteczności publicznej, którego główną funkcją jest dom...
 • Cykada 6  to projekt pensjonatu z użytkowym poddaszem oraz podpiwniczeniem, który z powodzeniem...
 • Cykada 3 to bardzo przestronny projekt pensjonatu, mogący pełnić rolę zarówno obiektu...
 • Cykada 4 to projekt pensjonatu z użytkowym poddaszem i podpiwniczeniem. Z powodzeniem może...
 • Cykada 5 to przestronny pensjonat zaprojektowany w uroczym, rustykalnym klimacie. Pensjonat posiada...
 • Projekt pensjonatu Cykada 2 może pełnić funkcję wiejskiej rezydencji z pokojami do wynajęcia....
 • Cykada to uroczy pensjonat przywołujący klimat przestronnych polskich dworków. Projekt ujmuje...
 • Polana 3 to projekt pensjonatu z użytkowym poddaszem oraz piwnicą. W podpiwniczeniu zlokalizowano...
 • Gościniec to wyjątkowy projekt pensjonatu z użytkowym poddaszem oraz wydzielonym mieszkaniem z...

Pensjonat według definicji

Pensjonat, według definicji słownikowej, to turystyczny obiekt hotelarski, posiadający co najmniej 7 pokoi oraz zapewniający całodzienne wyżywienie. Prowadzenie takiego obiektu to korzystny biznes, jeśli budynek usytuowany jest w atrakcyjnym regionie. Służy jako baza noclegowa dla indywidualnych turystów i wycieczek, organizowane są tu eventy, szkolenia, wyjazdy integracyjne itp. Projekty takich budynków są bardzo zróżnicowane, jeśli chodzi o wielkość, liczbę pokoi czy zaplecze gastronomiczno – rozrywkowe.

Oferta pensjonatów DOMY w Stylu

W ofercie posiadamy budynki pensjonatów idealnie dostosowanych pod agroturystykę, w stylu dworkowym, idealnie wpisujące się w sielski klimat polskiego krajobrazu. Są to projekty z użytkowym poddaszem, które charakteryzują liczne lukarny oraz rozległy zadaszony taras wzdłuż elewacji. W projektach znajduje się kilkanaście 2 –osobowych pokoi oraz wspólna sala bankietowa, która idealnie sprawdzi się do organizacji imprez okolicznościowych, jak np. wesela. W części projektów zaplanowano również część mieszkalną dla rodziny właściciela oraz pokoje dla obsługi. Stylem architektonicznym wpisują się w lokalne tradycje budownictwa, na elewacji jest dużo drewna i naturalnego kamienia. Charakter tych projektów ma odzwierciedlać klimat otoczenia, podkreślając naturalny krajobraz i piękno otaczającej przyrody.

Pensjonaty w stylu SPA

Dla bardziej wymagających Inwestorów przygotowaliśmy projekty pensjonatów z rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym i biznesowym. Niektóre pensjonaty są to projekty z piwnicą, w której zaprojektowano zaplecze techniczno-socjalne bądź część rekreacyjną z salonami odnowy biologicznej, tak jak w projekcie Libera. Są to projekty, które łączą w sobie tradycyjną formę pensjonatu, jako bazy noclegowej z wymogami nowoczesnego społeczeństwa. W projekcie poza pokojami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych znajduje się część biznesowa z salami konferencyjnymi, sale bankietowe do obsługi imprez okolicznościowych oraz część rekreacyjna SPA. Wygląd elewacji to również połączenie stylu tradycyjnego z nowoczesnymi elementami wykończenia. Drewniana szalówka i kamień na elewacji idealnie współgra z szarą dachówką i szklanymi balustradami, tworząc przy tym spójna całość.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.


Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517