Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517

Projekty średnich domów od 100m² do 140m²

Projekty domów średnich od 100 m2 do 140 m2 to najczęściej poszukiwane projekty domów jednorodzinnych przez inwestorów. Projekty z tej kategorii łączą w sobie funkcjonalność i komfort użytkowania. Powierzchnia domu jest tu na tyle duża, aby każdy z jego użytkowników czuł się w nim wygodnie i komfortowo. W tej kategorii znajdziemy projekty domów energooszczędnych, dzięki czemu właściciele tych domów mogą cieszyć się niższymi rachunkami.

pokaż wyszukiwarkę lupa
 • Ariel to wygodny i funkcjonalny dom parterowy odpowiadający potrzebom 4-osobowej rodziny. W...
 • Projekt domu Ariel 4 to projekt domu nowoczesnego, który swoim programem funkcjonalnym zapewnia...
 • Kiwi 3 należy do projektów domów parterowych przeznaczonych dla 4-osobowej rodziny. Idealnie...
 • Jemioła 2 to nowoczesny projekt domu parterowego o przejrzystym i bardzo funkcjonalnym programie...
 • Orchidea to projekt domu parterowego z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku. Program...
 • Dąb W to projekt domu jednorodzinnego o zwartej bryle przeznaczy na wąską działkę. Program...
 • Projekt domu Ariel 6 to jednorodzinny dom parterowy, który swoim pełnym programem funkcjonalnym...
 • Aurum to projekt domu z użytkowym poddaszem idealny dla 4-5 osobowej rodziny. To idealna...
 • Limba W to projekt domu jednorodzinnego o zwartej bryle z przeznaczeniem na wąską działkę. ...
 • Projekt Kolendra jest propozycją nowoczesnego domu parterowego przeznaczonego na działkę z...
 • Projekt Ariel 5 to jednorodzinny dom parterowy idealny dla 4-osobowej rodziny. Układ funkcjonalny...
 • Ariel 3 to dom parterowy o powierzchni prawie 130 m2. To jedyna wersja z serii projektów Ariel,...
 • Limba W2 to projekt domu jednorodzinnego o zwartej bryle, który idealnie sprawdzi się na...
 • Dąb 2 W to projekt nowoczesnego domu piętrowego przeznaczony na wąska działkę. W zwartą...

Twoje potrzeby a koszty budowy

Projekty domów od 100 m² do 140 m² to najbardziej praktyczna kategoria domów w relacji koszty budowy do potrzeb. Domy o tej powierzchni są najbardziej optymalne i komfortowe. Inwestorzy decydując się na budowę domu wychodzą z założenia, że dom powinien posiadać pewną przestrzeń, komfort, zapewniając sobie tym samym bardzo dobre warunki do życia. W analizie kosztów budowy z całą pewnością okażą się pomocne projekty domów z kosztorysem.

Który projekt domu wybierasz? Parterowy czy piętrowy?

Powierzchnia użytkowa 100-140 m² daje możliwość stworzenia optymalnego układu pomieszczeń. Projekty domów w tej kategorii pozwalają na ergonomiczne zaaranżowanie pomieszczeń, wzbogacenie programu funkcjonalnego o dodatkowe pomieszczenia typu: spiżarnia, garderoba, pralnia itp. Parametry powierzchniowe domu są na tyle uniwersalne, że w zależności od preferencji możemy wybrać do realizacji projekt domu parterowego, projekt domu z użytkowym poddaszem lub projekt domu piętrowego. Wybór rodzaju zabudowy zależy już tylko od indywidualnych preferencji oraz potrzeb domowników.

Wykańczanie domu etapami

Decydując się na budowę projektu domu piętrowego lub projektu domu z użytkowym poddaszem, inwestor może podzielić etap wykończenia domu na dwa etapy. W zależności od możliwości finansowych, na pierwszym etapie można wykończyć dół domu, pozostawiając górę domu do wykończenia na późniejszym etapie. Jest to niewątpliwie bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.

Powiązane kategorie:


Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517