Projekty domów tradycyjnych

Projekty domów tradycyjnych to propozycja dla wszystkich, którzy cenią klasyczną elegancję i ponadczasowy charakter. Stylowe i funkcjonalne, idealnie wpiszą się w każdy krajobraz. Zobacz wyjątkową werandę projektu Malinowy, drewnianą elewację projektu Kawka oraz tradycyjny polski dworek Tercja 2.

Projekty domów tradycyjnych są bezpiecznym wyborem z uwagi na ich ponadczasowy charakter. Najchętniej są wybierane przez osoby, które cenią sobie połączenie tradycji, piękna i elegancji z funkcjonalnością. W projektach domów tradycyjnych można odnaleźć klasyczne ganki wsparte na kolumnach, dachy z lukarnami, wykusze, okiennice.

Współcześni architekci próbują jednak zbudować pomost między przywiązaniem do tradycji, a nowoczesnym myśleniem o domu. Dziś inwestorzy przywiązani do tradycji chcą mieszkać w domach ładnych i nowoczesnych, ale jednocześnie chcą, aby ich dom posiadał lokalny, współgrający z otoczeniem rys.

Kategoria domów o tradycyjnej stylistyce jest dość obszerna. Odnaleźć tu można projekty domów zarówno murowanych jak i drewnianych, parterowych oraz z poddaszem użytkowym. Szczególną grupą wśród projektów domów tradycyjnych są projekty domów dworkowych.

Powiązane kategorie