Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517

Projekty tradycyjnych domów

Domy tradycyjne to propozycja dla wszystkich, którzy cenią klasyczną elegancję i ponadczasowy charakter. Stylowe i funkcjonalne, idealnie wpiszą się w każdy krajobraz. Wśród projektów domów tradycyjnych odnaleźć można projekty z piękną werandą, drewnianą elewacją oraz tradycyjne polskie dworki. Kategoria ta jest niezwykle różnorodna. Znajdują się tu projekty domów parterowych, projekty domów z użytkowym poddaszem, projekty domów drewnianych oraz projekty domów do zabudowy bliźniaczej.

pokaż wyszukiwarkę lupa
 • Aurum to projekt domu z użytkowym poddaszem idealny dla 4-5 osobowej rodziny. To idealna...
 • Projekt Purpurowy jest propozycją nowoczesnego, piętrowego budynku mieszkalnego w zabudowie...
 • Projekt Tercja 2 powstał z myślą o inwestorach, którzy z sentymentem wspominają tradycyjne...
 • Poziomkowy 2 to projekt domu z użytkowym poddaszem, z garażem oraz wiatą, która może służyć...
 • Projekt Malmo jest propozycją projektu domu parterowego przeznaczonego dla 3-4 osobowej rodziny....
 • Projekt domu Malinowy to zgrabny mały dom mieszkalny przeznaczony dla 3 - 4-osobowej rodziny....
 • Poziomka 2 to projekt domu z poddaszem użytkowym o zwartej bryle z kolekcji projektów domów...
 • Arnika to tradycyjny projekt domu z użytkowym poddaszem, z garażem w bryle budynku,...
 • Wilga 4 to interesujący projekt domu należący do kategorii projekty domów z użytkowym...
 • Dudek 2 to projekt domu z użytkowym poddaszem, który sowim stylem wykończenia nawiązuje do...
 • Orzech to projekt domu z użytkowym poddaszem i jednostanowiskowym garażem w bryle budynku....
 • Meteor to projekt domu z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4 - 5-osobowej rodziny. Prosta...
 • Prosty, funkcjonalny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem i garażem. Przeznaczony dla 3 –...
 • Goździk to projekt domu z użytkowym poddaszem, charakteryzujący się klasyczną, prostą...

Niesłabnąca popularności projektów domów tradycyjnych

Projekty domów tradycyjnych są bezpiecznym wyborem z uwagi na ich ponadczasowy charakter. Najchętniej są wybierane przez osoby, które cenią sobie połączenie tradycji, piękna i elegancji z funkcjonalnością. W projektach domów tradycyjnych można odnaleźć klasyczne ganki wsparte na kolumnach, dachy z lukarnami, wykusze, okiennice. Szczególną grupą wśród projektów domów tradycyjnych są tradycyjne polskie dworki. Odnaleźć tu można również klasyczne projekty rezydencji oraz projekty bliźniaków i domów dwurodzinnych. Projekty domów tradycyjnych to idealna propozycja dla rodzin ceniących sprawdzone rozwiązania architektoniczne.

Połączenie tradycji z nowoczesnością

Współcześni architekci próbują jednak zbudować pomost między przywiązaniem do tradycji, a nowoczesnym myśleniem o domu. Dziś inwestorzy przywiązani do tradycji chcą mieszkać w domach ładnych i domach nowoczesnych, ale jednocześnie chcą, aby ich dom posiadał lokalny, współgrający z otoczeniem rys. Dobierając odpowiednią elewację, w łatwy sposób dostosujemy charakter domu do otoczenia. Nasze projekty domów tradycyjnych są również projektami domów energooszczędnych, co w dzisiejszych czasach ma niebagatelne znaczenie.

Przywiązanie do tradycji to oszczędność

Klasyczny dom może być tańszy w budowie niż dom nowoczesny. Konstrukcja domów tradycyjnych bywa mniej skomplikowana, dlatego łatwiej będzie nam znaleźć odpowiednią ekipę budowlaną. Dom tradycyjny może też być spoko tańszy. Nie posiada dużych przeszkleń, antresoli czy skomplikowanych tarasów. Wybór domu tradycyjnego nie oznacza jednak, że nasz dom będzie nudny. To przemyślana gra detali świadczyć będzie o charakterze domu i jego właścicieli.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.


Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517