Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 30 dni Wymiana 60 dni Zadzwoń577 007 517

Nowe projekty domów 2018

Nowe projekty domów powstają w oparciu o potrzeby i sugestie inwestorów. Nawiązują do zmieniających się trendów w architekturze. Minimalistyczne, z zamiłowaniem do prostych form i neutralnych kolorów. Łączą w sobie funkcjonalność, umiar i powściągliwy charakter. W nowościach odnaleźć można projekty domów na wąska działkę, projekty domów z piwnicą oraz projekty średnich domów od 100m² do 140m².

pokaż wyszukiwarkę lupa
 • Karmin to projekt domu z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. Jest to propozycja...
 • Dom Orchidea to propozycja domu parterowego przeznaczonego na działki z wjazdem od północy....
 • Elka 4 to projekt domu parterowego o prostej bryle. Mimo niewielkiej powierzchni użytkowej,...
 • Karmin 2 to projekt domu z użytkowym poddaszem oraz garażem dwustanowiskowym w bryle budynku....
 • Projekt Wakacyjny to dom parterowy o charakterze wypoczynkowym. Zastosowanie dużych przeszkleń...
 • Fistaszek 4 to projekt domu parterowego zaprojektowany z myślą o 3-osobowej rodzinie. Budynek...
 • Fistaszek 3 to projekt domu parterowego idealny dla 3 - 4-osobowej rodziny. Prosta bryła budynku...
 • Słoneczny to projekt domu, który powiększył kolekcję nowoczesnych projektów domów z...
 • Malutki jest to projekt domu z użytkowym poddaszem, charakteryzujący się nowoczesną bryłą...
 • Aksamit 8 to projekt nowoczesnego domu parterowego. Układ funkcjonalny został dostosowany do...
 • Akant 4 to projekt budynku wielorodzinnego zaprojektowany w nowoczesnej stylistyce. W projekcie...
 • Jagoda 4 to projekt domu z użytkowym poddaszem z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Na...
 • Amarylis 7 to projekt domu z użytkowym poddaszem przykryty dwuspadowym dachem. Prosta, zwarta...
 • Oliwkowy jest propozycją domu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej. Projekt składa się z...

Co nowego zaprojektowali nasi architekci?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów regularnie powiększamy naszą ofertę o nowe projekty domów jednorodzinnych. Wśród nowości projektowych pojawiają się projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym oraz projekty domów piętrowych w tradycyjnej lub nowoczesnej stylistyce. Projekty te wyróżniają się optymalnym układem funkcjonalnym, dostosowanym do potrzeb osób poszukujących projektu domu.

Specjalnie dla deweloperów

W kategorii nowe projekty domów znajdują się również projekty pod inwestycje dla deweloperów, pensjonaty idealne pod agroturystykę, budynki kameralne składające się z kilku mieszkań oraz budynki z kilkudziesięcioma mieszkaniami. Wybór projektu zależy od miejsca i rodzaju inwestycji.

Patrzymy na trendy, a Ty?

Nowe propozycje projektowe stanowią również odzwierciedlenie trendów, aktualnie obowiązujących w branży architektoniczno-budowlanej. Współczesny inwestor chce mieszkać w domu dostosowanym do własnych potrzeb, dużo uwagi poświęca funkcjonalności ceni prostotę i skrupulatnie liczy koszty inwestycji. Niezależnie od wielkości domu, każdy budujący zwraca również uwagę na walory estetyczne przyszłego lokum. Jednym słowem chce mieszkać ładnie i modnie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się klasyczne bryły i nieskomplikowane rozwiązania. Współczesny dom powinien łączyć w sobie funkcjonalność, umiar i powściągliwy charakter, który przejawia się nie tylko w kształcie bryły, ale również w wyglądzie elewacji.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.

Powiązane kategorie:


Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517