Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517
next
W DOMU chcę mieć:
Mój DOM będzie:
Garaż będzie:
Chcę budować DOM:
Mam działkę:
<
1/5
ilość projektów: ?

Nowe projekty domów 2019

Nowe projekty domów powstają w oparciu o potrzeby i sugestie inwestorów. Nawiązują do zmieniających się trendów w architekturze. Minimalistyczne, z zamiłowaniem do prostych form i neutralnych kolorów. Łączą w sobie funkcjonalność, umiar i powściągliwy charakter. W nowościach odnaleźć można projekty domów na wąska działkę, projekty domów z piwnicą oraz projekty średnich domów od 100m² do 140m².

pokaż wyszukiwarkę lupa
 • Projekt domu Cytrus 4 zasługuje na uwagę pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Przestronna...
 • Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej z jednostanowiskowym garażem. Dom został funkcjonalnie...
 • Dracena W to ekonomiczny, dwulokalowy budynek mieszkalny. Może funkcjonować jako budynek...
 • Kolejna odsłona projektu "Słoneczny" jest odpowiedzią na rosnącą popularność nowoczesnych...
 • Słoneczny 2 to projekt domu z użytkowym poddaszem bez garażu. Układ funkcjonalny domu...
 • Cytrus 3 to parterowy projekt domu, którego oryginalny wygląd zachwyca od pierwszego spojrzenia....
 • Cytrus 2 to projekt parterowego domu nawiązujący kształtem i proporcjami do tradycyjnego...
 • Cytrus to parterowy projekt domu, łączący nowoczesną estetykę z tradycyjnym układem...
 • Decyma 11 to kolejna wersja projektu z serii Decyma z 30-stopniowym kątem nachylenia dachu i...
 • Dąb 2 W to projekt nowoczesnego domu piętrowego przeznaczony na wąska działkę. W zwartą...
 • Dąb 2 W2 to projekt nowoczesnego domu z jednostanowiskowym garażem przeznaczony na wąską...
 • Projekt domu Wolta należy do grupy projektów z poddaszem użytkowym. Układ funkcjonalny...
 • Dąb 2 to projekt domu w zabudowie szeregowej. Tradycyjna bryła pokryta wielospadowym dachem. ...
 • Dąb W to projekt domu jednorodzinnego o zwartej bryle przeznaczy na wąską działkę. Program...

Co nowego zaprojektowali nasi architekci?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów regularnie powiększamy naszą ofertę o nowe projekty domów jednorodzinnych. Wśród nowości projektowych pojawiają się projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym oraz projekty domów piętrowych w tradycyjnej lub nowoczesnej stylistyce. Projekty te wyróżniają się optymalnym układem funkcjonalnym, dostosowanym do potrzeb osób poszukujących projektu domu.

Specjalnie dla deweloperów

W kategorii nowe projekty domów znajdują się również projekty pod inwestycje dla deweloperów, pensjonaty idealne pod agroturystykę, budynki kameralne składające się z kilku mieszkań oraz budynki z kilkudziesięcioma mieszkaniami. Wybór projektu zależy od miejsca i rodzaju inwestycji.

Patrzymy na trendy, a Ty?

Nowe propozycje projektowe stanowią również odzwierciedlenie trendów, aktualnie obowiązujących w branży architektoniczno-budowlanej. Współczesny inwestor chce mieszkać w domu dostosowanym do własnych potrzeb, dużo uwagi poświęca funkcjonalności ceni prostotę i skrupulatnie liczy koszty inwestycji. Niezależnie od wielkości domu, każdy budujący zwraca również uwagę na walory estetyczne przyszłego lokum. Jednym słowem chce mieszkać ładnie i modnie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się klasyczne bryły i nieskomplikowane rozwiązania. Współczesny dom powinien łączyć w sobie funkcjonalność, umiar i powściągliwy charakter, który przejawia się nie tylko w kształcie bryły, ale również w wyglądzie elewacji.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.

Powiązane kategorie:


Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517