Projekty domów najczęściej wybieranych

Najczęściej wybierane projekty domów to kategoria projektów stworzona przez inwestorów. To ich wybory zadecydowały o przynależności projektów do tej kategorii. Funkcjonalne, energooszczędne, wpisujące się w potrzeby współczesnej rodziny. Zobacz projekty najczęściej wybierane i budowane przez inwestorów: Bez, Ariel 4, Amarylis 2, Cyprys.

Najczęściej wybierane projekty domów to propozycje projektowe, które zyskały uznanie przyszłych inwestorów i doczekały się wielu realizacji. Wyróżniają się ciekawą stylistyką, praktycznym rozkładem pomieszczeń i rzetelną dokumentacją. Do projektów dołączamy wiele bezpłatnych dodatków, przydatnych na etapie budowy.

W tej kategorii znajdują się bardzo różnorodne propozycje projektowe: od małych ekonomicznych domów o prostej bryle, poprzez tradycyjne domy z poddaszem użytkowym do reprezentacyjnych, przestronnych rezydencji.

Inwestorzy coraz chętniej wybierają projekty domów o prostej, klasycznej bryle, zwracając większą uwagę na wykończenie elewacji. Obecnie dominuje stonowana kolorystyka, królują beże, biele, szarości. Modne są również drewniane okładziny, klinkier oraz kamień elewacyjny.

Kolejnym zauważalnym trendem jest rosnąca popularność domów parterowych. Inwestorzy, kierując się w stronę wygody, wybierają domy przestrzenne, o rozbudowanym układzie funkcjonalnym oraz łatwe w komunikacji. Zaletą domu parterowego jest możliwość późniejszej rozbudowy. W ofercie pojawiły się również wersje projektów domów parterowych wzbogacone o nieduże poddasze użytkowe, których powierzchnia użytkowa mieści się w granicach 140 – 180 m2. Są to projekty Decyma 7 oraz Decyma 8.

Powiązane kategorie