Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Amarylis 5

Amarylis 5 to kolejna wersja tej niezwykle popularnej serii projektów domów na wąską działkę. Projekt domu przeznaczony dla kilkuosobowej rodziny, z dużym garażem i zadaszonym tarasem.

amarylis_5_w3

Wykończenie elewacji podkreśla wyjątkowy charakter domu, a poprzez wykorzystanie naturalnych materiałów i szklanych balustrad prosta bryła domu nabiera wyjątkowo efektownego wyglądu.

amarylis_5_w2

Od strony ogrodu, oprócz dużego zadaszonego tarasu, przewidziano dodatkową strefę rekreacyjną, która powiększa przestrzeń wypoczynkową domu i stanowi idealne miejsce do spotkań rodzinnych i towarzyskich.

amarylis_5_w4

Układ funkcjonalny domu podzielony został na trzy strefy użytkowe. Parter stanowi część dzienną, na którą składają się przestronny salon z jadalnią, kuchnia z zaprojektowana tuż obok spiżarnią oraz niewielka łazienka. Strefę gospodarczą stanowi duża kotłownia posiadająca bezpośrednie wyjście na zewnątrz oraz dwustanowiskowy garaż.

PARTER

Na poddaszu zaprojektowano cztery sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Główna sypialnia gospodarzy posiada własną łazienkę i garderobę. Zapewnia to gospodarzom posiadanie własnej prywatnej części domu tylko dla siebie. Każda z sypialni posiada wyjście na balkon.

PODDASZE

Planujesz budowę domu z serii Amarylis, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którymś z Amarylisów? Dołącz do grupy Budujemy Amarylisy, którą założyliśmy na Facebook’u. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji. W grupie zawsze raźniej.

Szczegóły projektu domu Amarylis 5 na stronie: Projekt domu Amarylis 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »