Jak wybrać projekt domu?,  Poradnik Inwestora

Projekt domu od podszewki, czyli jakich materiałów używamy projektując nasze domy. Grzejniki i ogrzewanie podłogowe Purmo

Purmo jest marką należącą do koncernu Rettig ICC, największego producenta systemów grzewczych na świecie. Firma oferuje pełny zakres emiterów ciepła, tj. grzejniki płytowe, łazienkowe, dekoracyjne, ogrzewanie i chłodzenie podłogowe oraz system rurowy. Marka posiada wieloletnie doświadczenie w branży i wszystkie jej produkty są objęte 10-letnią gwarancją. Jest godnym zaufania partnerem biznesowym i największym producentem systemów grzewczych w całej Europie. Rettig ICC posiada zakłady produkcyjne w kilkunastu krajach Europy i eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie. Największa fabryka Rettig ICC mieści się w Rybniku.

 

Grzejniki płytowe

Grzejniki płytowe Purmo zostały stworzone z myślą o trwałości, estetyce i elegancji. Produkowane są z wysokiej jakości stali i posiadają doskonałe zabezpieczenie powierzchni. Dostępne w wielu typach i rozmiarach, zarówno w wersji profilowanej, gładkiej lub z delikatnymi poziomymi przetłoczeniami. Różnorodność modeli zapewnia możliwość podłączenia bocznego, dolnego , a także dolnego środkowego. W wersji specjalnej grzejniki mogą być stosowane w obiektach o podwyższonych wymaganiach higienicznych.

 

Grzejniki łazienkowe

Funkcjonalne grzejniki łazienkowe Purmo o lekkiej i estetycznej konstrukcji zostały zaprojektowane przez najlepszych stylistów. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadają doskonałe zabezpieczenie powierzchni. Elegancja i wyszukane wzornictwo sprawiają, że grzejniki łazienkowe będą ozdobą każdej łazienki, a nawet kuchni czy przedpokoju. Wszystkie modele są przystosowane do montażu grzałki elektrycznej.

 

Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne Purmo o wyszukanej stylistyce, wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, doskonałą jakością i perfekcyjnym wykończeniem powierzchni. Grzejniki z bogatej oferty modeli w wersji pionowej, a także poziomej, ogrzeją każde pomieszczenie. Dzięki gładkiej lub delikatnie profilowanej powierzchni czołowej grzejniki dekoracyjne podniosą walory estetyczne każdego wnętrza.

 

Ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe

Cieplej przy stopach, chłodniej przy głowie – oto optymalny dla ludzkiego organizmu domowy mikroklimat, który osiągniemy wybierając ogrzewanie podłogowe PURMO. Promieniująca przyjemnym ciepłem podłoga jest rozwiązaniem bardzo oszczędnym: stosując je, możemy obniżyć temperaturę w pomieszczeniu nawet o 2ºC, czego efektem są zauważalnie niższe rachunki za energię. Podwyższona temperatura posadzki, która zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania pomieszczenia, w szczególności łazienki, to ważna, ale z pewnością nie jedyna zaleta tego rozwiązania grzewczego. Równie istotne są jego aspekty estetyczne i prozdrowotne oraz energetyczna wydajność tego „niewidzialnego systemu”. W ofercie Purmo dostępne są również nowoczesne systemy renowacyjne, które umożliwiają ekspresowy montaż ogrzewania podłogowego bezpośrednio na istniejącym podłożu.

 

System rurowy

Purmo Cleverfit to kompletny system instalacyjny składający się z nowoczesnych produktów spełniających najwyższe standardy jakości. Doskonale sprawdza się w instalacjach grzewczych, chłodniczych, a także wody użytkowej, w tym wody pitnej. Szeroki zakres średnic pozwala go stosować zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w większych obiektach mieszkalnych, użytkowo – usługowych, a także w obiektach specjalnych i przemysłowych.

 

Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie internetowej: www.purmo.pl

3 komentarze

  • Wood

    System rurowy wygląda bardzo zachęcająco jak i grzejniki o nowoczesnym designie do łazienki. Wszystko super, extra, tylko ile to kosztuje?

  • Wood

    Wiele ciekawych aranżacji przedstawionych na zdjęciach czeka na wykorzystanie. Inspiracji cała masa.

  • Marek

    Świetny wpis pokazujący różnorodność wyglądu nowoczesnych grzejników i sposób na proste ogrzanie mieszkania. Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »