Katalog Domy w Stylu

Katalog online – Nowoczesne stodoły

Pragniesz spełnić marzenie o własnym domu? Nie masz czasu na szukanie projektów, które zabierają czas i chęci do dalszych prac? Interesuje Cię nowoczesna architektura związana z prostotą i funkcjonalnością? Koniecznie zobacz nasz najnowszy katalog online PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNA STODOŁA.

 

Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły na przestrzeni ostatnich lat stają się coraz bardziej popularne. Ich rosnąca popularność wynika nie tylko z oryginalnego wyglądu, ale również ogromnej funkcjonalności. Zobacz najpopularniejsze projekty oraz prezentacje domów w formacie video.

Zobacz katalog – PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNA STODOŁA

 

 

Dom w stylu nowoczesnej stodoły

Podążając za trendami wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Propozycja domów w stylu nowoczesnej stodoły jest rozwiązaniem coraz częściej wybieranym przez inwestorów. Tego typu domy charakteryzują się prostą bryła zaprojektowaną na rzucie prostokąta i przykrytą dwuspadowym dachem bez okapów. Nie posiadają ganków, wykuszy, lukarn oraz innych podobnych rozwiązań spotykanych w projektach o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nowoczesne stodoły gwarantują jednocześnie duże, otwarte przestrzenie.

Domy nowoczesne stodoły charakteryzują się prostotą wykonania. Cechuje je minimalizmem oraz duże przeszklenia. To domy energooszczędne, pozostające w zgodzie z naturą, ale też generujące niewielkie koszty wynikające z eksploatacji tego budynku. Domy posiadają funkcjonalne wnętrze z przestronnymi, dużymi pomieszczeniami. Różnorodny metraż i dostosowanie ilości sypialń oraz innych pokojów do potrzeb klienta to gwarancja zadowolenia z naszych realizacji.

W naszej ofercie znaleźć można wiele projektów domów w stylu nowoczesnej stodoły, zarówno tych parterowych, jak i z użytkowym poddaszem. Projekty są również zróżnicowane pod kątem powierzchni użytkowej. W przypadku, gdy klient jeszcze nie ma sprecyzowanych preferencji dotyczących ostatecznego wyboru projektu, pomagamy przy jego wyborze. Potrzebujesz pomocy w wyborze projektu lub masz do nas jakieś pytania? Śmiało pisz lub dzwoń!

Projekty w stylu nowoczesnej stodoły znajdziesz na stronie – Nowoczesne Stodoły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »