Realizacje

BURSZTYN TRADYCYJNIE

bursztyyn

Tylko wtajemniczeni wiedzą czyja twórczość była inspiracją do powstania tego projektu. Cechą charakterystyczną domu są silne poziome akcenty: gzymsy, okapy i zwieńczenia murków.


Szeroki podcień wsparty na słupach daje cień latem, optycznie obniża budynek. Cegła o charakterystycznym, bursztynowym kolorze w połączeniu z szarymi, betonowymi zwieńczeniami przywodzi na myśl dostojne i spokojne amerykańskie budynki z lat dwudziestych.


Bursztyn to dwukondygnacyjny dom o dużej powierzchni użytkowej z basenem i dwustanowiskowym garażem. Na parter składają się: przestronny salon, jadalnia, kuchnia, garderoba, łazienka i basen z pomocniczymi pomieszczeniami. Cały poziom parteru otoczony jest funkcjonalnym tarasem otwierającym bryłę budynku na walory okolicy. Na piętrze, które stanowi strefę nocną domu znajdują się trzy sypialnie. Każda z nich jest zaopatrzona w wyjście na taras, dodatkowo sypialnia rodziców wyposażona jest w łazienkę. Atrakcyjnym elementem poddasza jest też dodatkowa obszerna powierzchnia, na której można urządzić pomieszczenie hobby lub salę kinową.

IMG_9633

IMG_9615

IMG_9606IMG_9669


Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów dom pozostaje w idealnej harmonii z otoczeniem, „miękko” wpisuje się w zastany krajobraz. Ta propozycja projektowa urzeknie inwestorów, poszukujących niebanalnej architektury, połączonej z przestrzennym i funkcjonalnym wnętrzem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »