Zdjęcie z realizacji projektu domu Ambrozja 6
Realizacje

Przepiękna realizacja projektu Ambrozja 6

Ambrozja 6 to projekt nowoczesnego domu parterowego. Układ funkcjonalny zaprojektowano tak, aby wyraźnie podzielić go na przestronną strefę dzienną i przytulną część prywatną. Otwarta, jasna kuchnia posiada dodatkowy atut w postaci spiżarni. Główna sypialnia zaprojektowana jako kompleks pomieszczeń z własną łazienką i garderobą, zagwarantuje pełną prywatność gospodarzom. Zadaszony taras umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ambrozja 6

Duże, przestronne domy nie są zarezerwowane tylko dla ludzi bogatych. Projekty domów powyżej 140m2 nadają się idealnie dla każdego, kto szuka przestrzeni dla siebie i swojej rodziny. Wybierając projekt powyżej 160m2 powierzchni użytkowej nasz gwarancję, że każdy z domowników będzie miał przestrzeń dla siebie, a dodatkowo nie będziesz musiał martwić się o dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ambrozja 6

Przestrzeń, którą chcemy posiadać w swoim przyszłym domu to pierwsze kryterium, od którego zaczynamy poszukiwania projektu. Warto pamiętać, że duże domy są nie tylko dla bogatych ludzi. Każdy może sobie na taki dom pozwolić, jeśli tylko ma chęci i odpowiednie fundusze. Wielkość naszych czterech ścian nie powinna zależeć tylko od sporych dochodów czy majątku.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ambrozja 6

Przy wyborze metrażu powinniśmy bardziej zwrócić uwagę na to ile osób w nim zamieszka i czego domownicy będą na co dzień potrzebowali oraz oczekiwali od przestrzeni w tym domu. A zatem trzeba zdać sobie sprawę czego tak naprawdę potrzebujemy i dostosować projekt domu oraz jego wielkość do potrzeb naszych i innych domowników.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ambrozja 6

W projekcie tak naprawdę nie chodzi tylko o wielkość domu, ale także o to, jak zostanie od zaprojektowany. Przyjęło się, że domy powyżej 160m2 są bardzo duże i przestronne — i jest to oczywiście prawda. Jednakże tak dużą przestrzeń w domu można łatwo zniszczyć i “zagracić”. Trzeba więc pamiętać o odpowiednim zagospodarowaniu wnętrza.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ambrozja 6

Duży dom może być zaprojektowany jako pojedyncza przestrzeń dla całej rodziny lub może być podzielona na różne przestrzenie dla poszczególnych domowników. Dobrze zaprojektowana przestrzeń zapewni każdemu domownikowi prywatność i komfort przebywania w domu, jaki każdy z nas potrzebuje, zwłaszcza w swoim lokum, który powinien być takim azylem i odskocznią od szarej codzienności. To właśnie w domu powinniśmy czuć się w pełni sobą i swobodnie.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Ambrozja 6

Wybór odpowiedniego projektu dużego domu to podstawa. Trzeba zdecydować się na sprawdzony projekt, który spełni nasze wszelkie oczekiwania. Na stronie Domywstylu.pl znajdziesz projekty opracowane przez projektantów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dodatkowy atut pracowni Domy w Stylu to dbałość o klientów oraz rzetelność posiadanych projektów domów. Jeśli szukasz przestronnego domu z miejscem dla każdego domownika koniecznie przejrzyj ofertę.

Gotowe projekty domów, jakie spotkać można na stronie www.domywstylu.pl to nie tylko dużo tańsza alternatywa, niż zamówienie indywidualnego projektu domu u architekta, ale jest to również idealna opcja dla osób, które pragną porównać sobie różne projekty domów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał ich oczekiwaniom i preferencjom.

Szczegóły projektu Ambrozja 6 na stronie www.domywstylu.pl/projekt-domu-ambrozja_6.php

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »