Inspiracje & Wnętrza

Projekty roku 2013

Aż cztery projekty z kolekcji naszego Biura zdobyły tytuły i wyróżnienia w plebiscycie „Projekt Roku 2013” zorganizowanym przez Redakcję „Najlepiej Sprzedawanych Projektów Domów”. O tytuł: „Projekt Roku 2013”, rywalizowało aż 114 projektów w 9 kategoriach. Wyboru najlepszych projektów dokonało trzydziestotrzyosobowe jury konkursowe, w skład którego weszli architekci, wykonawcy, producenci materiałów budowlanych oraz przedstawiciele stowarzyszeń i mediów branżowych. Najwyżej oceniono projekty, które wyróżniały się pod kątem estetyki, funkcjonalności, efektywnego wykorzystania przestrzeni, doboru materiałów i rozwiązań technologicznych.

Tytuł Projekt Roku 2013 w kategorii „Domy parterowe” zdobył projekt HEBAN, zaś w kategorii „Domy Letniskowe” Szyper 6 DR-S.

Z pozytywnym przyjęciem spotkał się też projekt Meteor 2, który w kategorii „Domy energooszczędne” zdobył wyróżnienie.

Natomiast w kategorii „Domy nowoczesne” swoją odważną i niebanalną formą uwagę jury przykuł projekt Orbita.

„Jest nam niezmiernie miło, że aż cztery projekty naszego autorstwa znalazły się w gronie projektów nagrodzonych w plebiscycie „Projekt Roku”. Jest to olbrzymie wyróżnienie dla naszego biura – mówi arch. Maciej Matłowski. Cieszymy się, że gusta jury pokryły się z wyborami inwestorów, którym nagrodzone projekty bardzo się podobają o czym świadczy ich popularność. Jesteśmy bardzo dumni, że w kategorii „Domy nowoczesne” został doceniony projekt Orbita. Z wielką pasją projektujemy domy nowoczesne i życzylibyśmy sobie, wielu „odważnych” inwestorów, którzy docenią niebanalny design – dodaje Maciej Matłowski.

projekt domu Orbita

Projekt domu meteor 2

Celem przedsięwzięcia jest nagradzanie i promowanie atrakcyjnego budownictwa jednorodzinnego. Ogrom oferowanych na rynku projektów domów gotowych sprawia, że inwestorzy stający przed wyborem projektu często kierują się jedynie jego ceną czy modą, nie zaś szeroko pojmowaną jakością projektowania. Zadaniem plebiscytu jest promowanie „dobrych projektów” oraz świadomego i racjonalnego kreowania przestrzeni urbanistycznej osiedli domów jednorodzinnych.

Projekt domu heban

Projekt domu szyper 6 DR-S

 

1 komentarz

  • Wood

    Projekt Orbita wydaje się wspaniałym. W prawdzie mamy rok 2019, lecz z chęcią zamieszkam w domu w nieco starszym budownictwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »