Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Ambrozja 9

Projekt Ambrozja 9 jest odpowiedzią na liczne zapytania inwestorów o Ambrozję 3 z kątem dachu 30 stopni. Układ funkcjonalny projektu domu pozostał niezmieniony. Wygodę i komfort użytkowania odnajdzie tu 5-osobowa rodzina.

ambrozja_9_w2

Dom prezentuje się wyjątkowo okazale i efektownie zwłaszcza na dużych działkach. Bryła przykryta została wielospadowym dachem, a dzięki dużym przeszkleniom nabrała lekkości. Zamysłem autora projektu było połączenie tradycji z nowoczesnością.

ambrozja_9_w4

Zadaszony taras ulokowany przy jadalni umożliwia spożywanie posiłków na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Dzięki niemu możemy schronić się przed deszczem w pochmurne dni, jak również przed słońcem w trakcie upałów. Projekt domu Ambrozja 9 będzie się pięknie prezentował w otoczeniu zadbanego ogrodu.

ambrozja_9_w3

Strefę dzienną tworzy przestronny salon z jadalnią oraz kuchnia z zaprojektowaną tuż obok spiżarnią. Strefa nocna to cztery sypialnie i ogólnodostępna łazienka. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę, co zapewnia większą prywatność i swobodę gospodarzom.

image_rzut.php

Planujesz budowę domu z serii Ambrozja, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którejś z Ambrozji? Dołącz do grupy Budujemy Ambrozje, którą założyliśmy na Facebook’u. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji. W grupie zawsze raźniej.

Szczegóły projektu domu Ambrozja 9 na stronie: Projekt domu Ambrozja 9

1 komentarz

  • Wiktoria

    Projekt wygląda bardzo fajnie, domy parterowe z dodatkami drewnianymi prezentują się zdecydowanie najlepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »