Projekt domu TYTUS
Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu TYTUS

Tytus projekt domu z użytkowym poddaszem zaprojektowany w stylu nowoczesnej stodoły. Zwarta bryła zaprojektowana na rzucie prostokąta zwieńczona została dwuspadowym dachem. Projekt jest odpowiedzią na potrzeby inwestorów poszukujących minimalistycznych rozwiązań. Tych, którzy cenią prostotę i funkcjonalne wnętrza.

Projekt domu TYTUS

Układ funkcjonalny domu rozłożono pomiędzy dwie kondygnacje. Mieszkańcy do dyspozycji mają powierzchnię użytkową równą 143,5 m2. Jednym z atutów projektu jest jednostanowiskowy garaż wpisany w bryłę budynku. Garaż stanowi również dodatkowe miejsce do przechowywania.

Projekt domu TYTUS

Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły cechuje prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem. Wnętrze domu jest otwartą przestrzenią, najczęściej posiada liczne przeszklenia i bardzo często wysoki sufit. Projekt domu Tytus nie odbiega o tych założeń. Posiada minimalistyczną bryłę z dwuspadowym dachem. Z zewnątrz wykończony został jasnym tynkiem oraz drewnianą szalówką. Zestawienie naturalnych materiałów z dachówką w kolorze ceglastym prezentuje się naprawdę pięknie. Uroku dodają mu również drewniane balustrady, które pojawiły się przy portfenetrach.

Projekt domu TYTUS

Wnętrza domu są niezwykle jasne i idealnie doświetlone. Wszystko dzięki szerokim przeszkleniom, które pojawiły się po obu stronach salonu. Przeszklenia otwierają wnętrze domu naogród i powiększają je optycznie. W salonie zaprojektowano tzw. wysoki sufit z antresolą, która dodatkowo podkreśla oryginalny charakter domu.

Projekt domu TYTUS

Wchodząc do domu zatrzymujemy się w wiatrołapie, w którym wygospodarowano miejsce na pojemne szafy. Dużą zaletą jest tutaj możliwość wejścia z wiatrołapu bezpośrednio do spiżarni. Z całą pewnością ułatwi to wnoszenie zakupów. Strefa dzienna to przestronny salon, w którym pojawiła się koza, jadalnia z licznymi przeszkleniami oraz funkcjonalna kuchnia. Całość okalają panoramiczne okna z przesuwnymi drzwiami. Przeszklenia pozwalają na połączenie wnętrza domu ze strefą wypoczynku na tarasie.

Projekt domu TYTUS

Układ funkcjonalny parteru dopełnia sypialnia przeznaczona dla gospodarzy oraz sąsiadującą z nią łazienkę. Przy wejściu głównym ulokowano pomieszczenie gospodarcze z miejscem na pompę ciepła. W zależności od potrzeb mieszkańców bez problemu można tu również urządzić pralnię lub dodatkową garderobę.

Rzut parteru projektu domu TYTUS

Na poddaszu zaprojektowano dwie dodatkowe sypialnie przeznaczone dla dzieci oraz funkcjonalną łazienkę. Pojawiła się również przestrzeń, którą mieszkańcy zaadaptować mogą do własnych potrzeb, np. na biblioteczkę, siłownię lub miejsce do pracy zdalnej lub nauki.

Rzut poddasza projektu domu TYTUS

Szczegóły projektu na stronie – Projekt domu TYTUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »