Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Groszek 2

Projekt domu Groszek 2 jest propozycją dla osób szukających małego domu o tradycyjnej bryle z nutką nowoczesności. Pomimo niewielkich rozmiarów projekt mieści w sobie praktyczne rozwiązania funkcjonalne zapewniając komfort i wygodę użytkowania 4-osobowej rodzinie. Prosta i zwarta bryła oraz niewielka powierzchnia użytkowa sprawiają, że projekt jest ekonomiczny w budowie i użytkowaniu.

image.php 2

Klasyczną białą elewację zestawiono z nowoczesnym grafitowym dachem co prezentuje się niezwykle elegancko. Elementem wyróżniającym budynek jest drewniana okładzina oraz płytki elewacyjne. Zastosowanie drewnianej szalówki daje wrażenie przytulności. Takie zestawienie sprawi, że budynek będzie świetnie się prezentował przez długie lata.

image.php 3

Układ funkcjonalny podzielono pomiędzy dwie kondygnacje. Na parterze znalazła się część dzienna, którą tworzą otwarta kuchnia z jadalnią oraz salon. Pod schodami, znalazło się miejsce na spiżarnię lub składzik gospodarczy. Na parterze ulokowano również WC oraz dużą kotłownię, która w przypadku projektów domów z kotłownia na paliwo stałe zapewnia wygodę użytkowania.

parter

Poddasze stanowi część nocną. Znalazły się tu trzy sypialnie z czego jedna z nich posiada własną garderobą. Rodziny 3-osobowe mają możliwość modyfikacji poddasza poprzez scalenie dwóch mniejszych sypialni w jedną. Projekty domów z użytkowym poddaszem są bardzo lubiane przez inwestorów, zapewniają bowiem większą prywatność mieszkańcom, dzięki prywatnej części domu ulokowanej na poddaszu.

poddaszeSzczegóły projektu domu Groszek 2 na stronie – Projekt domu Groszek 2

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »