Projekt domu Dudek 5
Nowości projektowe

Nowość w ofercie – Projekt domu Dudek 5

Dudek 5 to kolejny projekt z kategorii projektów tradycyjnych o powierzchni użytkowej ok. 140 m2. Komfort użytkowania odnajdzie w nim 4-5 osobowa rodzina. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią tradycję nad nowoczesnością . Dudek 5 posiada prostą bryłę przykrytą dwuspadowym dachem.

Projekt domu Dudek 5

Minimalistyczne domy o są zdecydowanie tańsze w budowie w porównaniu z domami o skomplikowanych kształtach. Prosta bryła to również idealnie rozplanowany układ pomieszczeń oraz niższe koszty w późniejszej eksploatacji. Nieskomplikowana konstrukcja daje możliwość szybszej realizacji inwestycji oraz gwarancję mniejszego ryzyka popełnienia błędu budowlanego.

Projekt domu Dudek 5

Dudek 5 to projekt domu z użytkowym poddaszem. Funkcjonalna i efektowna propozycja dla wszystkich, którzy szukają domu o klasycznej elegancji i wygodzie. Projekt idealny na działki zarówno w zabudowie wiejskiej, jak i miejskiej, o różnych wielkościach – od małych do dużych.

Projekt domu Dudek 5

Elewacja została wykończona białym tynkiem, który nadaje domowi klasy. Budynek ocieplono drewnianą szalówką, która pojawiła się na wysokości poddasza. Wyjątkowy klimat uzyskano poprzez drewniane kolumny i balustrady. Efekt sielskości dopinają okna ze szprosami oraz zdobienia w postaci drewnianych gzymsów.

Projekt domu Dudek 5

Projekt posiada idealnie przemyślany układ funkcjonalny. Na parterze znalazła się cześć dzienną. Tworzą ją otwarta przestrzeń dzienna z salonem, jadalnią i kuchnią. W salonie pojawił się kominek, który umili czas w długie jesienne wieczory. W jadalni zaproponowano duże przeszklenia, które z całą pewnością zapewnią piękne widoki w czasie spożywania posiłków. Przy kuchni pojawiła się praktyczna spiżarnia. Doceni ją niejedna Pani domu. Układ funkcjonalny parteru dopełnia dodatkowy pokój, do wykorzystania jako sypialnia dla gości lub gabinet do pracy i nauki.  Niewątpliwą zaletą projektu jest duża kotłownia z wyjściem na zewnątrz. Bezpośrednie wyjście na zewnątrz nie tylko ułatwi wnoszenie opału, ale również umożliwi przechowywanie w kotłowni rzeczy z podwórza.

Rzut parteru projektu domu Dudek 5

Na poddaszu zaprojektowano trzy funkcjonalne sypialnie oraz rodzinną łazienkę. W każdej z sypialni zmieści się wygodne łóżko. Największa sypialnia posiada wyjście na balkon, co podnosi komfort jej użytkowania.

Rzut poddasza projektu domu Dudek 5

Szczegóły projektu na stronie – Projekt domu Dudek 5

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »