Nowości projektowe

Nowość w ofercie-projekt domu Feniks 2

Feniks 2 to nowoczesny projekt domu parterowego, o elegancko wykończonych elewacjach, które podkreślają stylowy charakter budynku. Na tle jasnego tynku bardzo efektownie prezentuje się okładzina z kamienia i naturalnego drewna, z którymi kontrastuje grafitowy dach wykończony blachą na rąbek stojący.

2

Niewątpliwym atutem projektu jest duży, częściowo zadaszony taras. Jest to świetne rozwiązanie dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Zadaszenie pozwala bowiem schronić się przed deszczem w pochmurne dni oraz daje możliwość odpoczynku w cieniu bez uciążliwego letniego słońca.

3

Projekt posiada dwustanowiskowy garaż usytuowany w bryle budynku. Takie usytuowanie ułatwia komunikację, nie wymaga bowiem wychodzenia z domu jeśli chcemy skorzystać z garażu. Posiadanie garażu w bryle budynku to także oszczędność miejsce na działce, co przy obecnych, wysokich cenach gruntów ma niebagatelne znaczenie.

4

Autor projektu zaproponował zadaszenie głównego wejścia do domu, poprzez cofnięcie go względem frontowej elewacji. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które stało się jednocześnie prawdziwą ozdobą elewacji.

5

W projekcie domu Feniks 2 wyraźnie wydzielono strefę dzienną i nocną. Część dzienną tworzą przestronny salon z jadalnią oraz kuchnia ze spiżarnią. Część nocna to trzy sypialnie oraz duża, rodzinna łazienka. Jedna z sypialni posiada własna łazienkę i garderobę tworząc apartament gospodarzy.

image_rzut.php

2 komentarze

  • Okna L

    Dom wygląda na elegancki i przede wszystkim funkcjonalny – dobrym rozwiązaniem jest na pewno usytuowanie garażu. Ponadto fajnie, że jeden pokój jest połączony z łazienką. Osobiście marzę o takim rozwiązaniu i na pewno wzięłabym pod uwagę zakup takiego domu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »