Projekt domu Tetyda
Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Tetyda

Tetyda to nowość w projektach domów użytkowym poddaszem, który charakteryzuje się prostą, a zarazem oryginalną formą. Projekt idealnie łączy w sobie nowoczesny design i przemyślane w każdym szczególe wnętrze. Tetyda swoja formą nawiązuje do projektów w stylu nowoczesnej stodoły. Bryla zaprojektowana na rzucie prostokąta przykryta została dwuspadowym dachem bez okapów.

Projekt domu Tetyda

 

Oryginalna bryła przemyślana w każdym  szczególe

Projekt został tak przemyślany, że idealnie wpisze się zarówno na wąską, jak i płytką działkę. Gabaryty oraz forma budynku umożliwiają usytuowanie budynku na działce poniżej 16 metrów. Wymiary budynku to 8,25 m  na 15,05 m.

Projekt domu Tetyda

Projekt z całą pewnością wyróżnia się stylistyką wykończenia. Na elewacji pojawiły się wielkoformatowe płyty elewacyjne w jasnym kolorze. Autor projektu zaproponował tu kolor biały, który sprytnie połączył z kilkoma płytami w kolorze żółtym.

Projekt domu Tetyda

Od strony elewacji frontowej oraz z boku budynku pojawiło się oryginalne zadaszenie. Stanowi ono osłonę przed opadami zarówno dla wejścia głównego jak również podjazdu do garażu. Ten ciekawy element architektoniczny jest również częścią trasu dostępnego z sypialni.

Projekt domu Tetyda

 

Funkcjonalny układ wnętrz

Parter to otwarta przestrzeń dzienna. Zaprojektowano tu salon z miejscem na wygodną kanapę i stolik kawowy, jadalnię z panoramicznymi przeszkleniami oraz otwartą kuchnię. Przesuwne przeszklenia nie tylko wprowadzają dużą ilość naturalnego światła, ale również podnoszą walory estetyczne budynku. W kuchni zaprojektowano wyspę kuchenną z płyta. Umiejscowiono tam płytę do gotowania oraz niewielki barek z krzesłami.

Duże, przesuwne drzwi prowadzą na zadaszony drewnianą pergolą taras. Taras stał się niejako przedłużeniem salonu, na którym z całą pewnością wszyscy mieszkańcy będą wypoczywać korzystają z uroków natury i świeżego powietrza.

Układ parteru projektu domu Tetyda

 

Wydzielona strefa nocna i gospodarcza
Strefa prywatna tradycyjnie znalazła się na poddaszu. Takie rozdzielenie stref użytkowych na poszczególnych kondygnacja gwarantuje komfortowe warunki do wypoczynku. Zaprojektowano tu cztery wygodne sypialnie, z których aż trzy posiada prywatną garderobę. Czwarta, największa sypialnia posiada miejsce na pojemną szafę. Układ funkcjonalny poddasza uzupełnia rodzinna łazienka.

Układ poddasza projektu domu Tetyda

Szczegóły projektu na stronie: Projekt domu Tetyda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »