Nowości projektowe

Nowość w ofercie-projekt domu Mak 2

Projekt domu Mak 2 to niewielki dom parterowy, który świetnie spełni potrzeby 2-3 osobowej rodziny. Biała elewacja połączona została z nowoczesnym grafitowym dachem przykrytym blachą na rąbek stojący. Elementem ocieplającym budynek jest drewniana okładzina. Projekt domu Mak 2 należy do projektów domów małych do 100 m2, dlatego jego koszty budowy jak i późniejszej eksploatacji nie będą zbyt wysokie.

mak_2_w2

Program funkcjonalny domu został podzielony na dwie strefy użytkowe. Część dzienną tworzą przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Część nocna to dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Autor projektu w salonie zaproponował kominek, który nada przytulności w pochmurne dni. W pobliżu wejścia zaprojektowano kotłownię. Projekt domu Mak 2 posiada dwa rodzaje ogrzewania: ogrzewanie na paliwo stałe oraz  ogrzewanie gazowe.

image_rzut.phpProjekt domu Mak 2 pomimo niewielkiej powierzchni posiada wiele zalet. Niewątpliwą zaletą projektu jest częściowo zadaszony taras dostępny z salonu, który pozwali schronić się przed deszczem w pochmurne dni, jak również da możliwość odpoczynku w cieniu. Dużym plusem jest również spiżarnia zaprojektowana przy kuchni, która pozwoli na zwolnienie części przestrzeni w kuchni oraz ułatwi utrzymanie porządku.

Szczegóły projektu domu Mak 2 na stronie: Projekt domu Mak 2

1 komentarz

  • Forbet

    Mimo niewielkich rozmiarów dom prezentuje się bardzo dobrze. Najbardziej przemawia do mnie dach oraz drewniane elementy, to one sprawiają, że dom jest nowoczesny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »