Nowości projektowe

Nowość w ofercie-projekt domu Mak 2

Projekt domu Mak 2 to niewielki dom parterowy, który świetnie spełni potrzeby 2-3 osobowej rodziny. Biała elewacja połączona została z nowoczesnym grafitowym dachem przykrytym blachą na rąbek stojący. Elementem ocieplającym budynek jest drewniana okładzina. Projekt domu Mak 2 należy do projektów domów małych do 100 m2, dlatego jego koszty budowy jak i późniejszej eksploatacji nie będą zbyt wysokie.

mak_2_w2

Program funkcjonalny domu został podzielony na dwie strefy użytkowe. Część dzienną tworzą przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Część nocna to dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Autor projektu w salonie zaproponował kominek, który nada przytulności w pochmurne dni. W pobliżu wejścia zaprojektowano kotłownię. Projekt domu Mak 2 posiada dwa rodzaje ogrzewania: ogrzewanie na paliwo stałe oraz  ogrzewanie gazowe.

image_rzut.phpProjekt domu Mak 2 pomimo niewielkiej powierzchni posiada wiele zalet. Niewątpliwą zaletą projektu jest częściowo zadaszony taras dostępny z salonu, który pozwali schronić się przed deszczem w pochmurne dni, jak również da możliwość odpoczynku w cieniu. Dużym plusem jest również spiżarnia zaprojektowana przy kuchni, która pozwoli na zwolnienie części przestrzeni w kuchni oraz ułatwi utrzymanie porządku.

Szczegóły projektu domu Mak 2 na stronie: Projekt domu Mak 2

One Comment

  • Forbet

    Mimo niewielkich rozmiarów dom prezentuje się bardzo dobrze. Najbardziej przemawia do mnie dach oraz drewniane elementy, to one sprawiają, że dom jest nowoczesny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »