Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu opieki Horyzont

Horyzont to projekt domu spokojnej starości, dwukondygnacyjny, spełniający wysokie standardy dotyczące domów opieki społecznej. Budynek utrzymany został w stylu tradycyjnym. Jasną elewację połączono z kamiennymi narożnikami, a ciemny, antracytowy dach przykryto blachodachówką. Zastosowana podbitka w kolorze naturalnego drewna świetnie nawiązuje do koloru stolarki.

horyzont_w2
Budynek poza podstawową funkcją domu seniora może z powodzeniem pełnić rolę domu opieki. Projekt spełnia wszelkie standardy i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i wymagających stałej opieki. Projekt Horyzont świetnie sprawdzi się również jako pensjonat bądź hotel.

horyzont_w3

Projekt Horyzont idealnie wpisze się w każdy krajobraz, zarówno miejski, jak i wiejski. Styl i charakter budynku można bez problemu dopasować do miejsca, w którym będzie realizowany, poprzez dobór odpowiednich okładzin elewacyjnych, które mogą zupełnie odmienić charakter budynku.

horyzont_w4

W projekcie przewidziano duży balkon, z którego mogą korzystać wszyscy mieszkańcy. Balkon wsparty na czterech kwadratowych kolumnach, stanowi jednocześnie zadaszenie tarasu, który otwiera się na otaczający krajobraz.

horyzont_w5

Na parterze wyraźnie wyodrębniono na dwa skrzydła budynku. W jednym skrzydle znalazło się sześć pokoi dla pensjonariuszy z łazienkami, w drugim natomiast umieszczono funkcjonalne zaplecze sanitarne, kuchenne, gabinety lekarskie oraz pokój do rehabilitacji. Wszystkie pokoje dostosowano do sprawowania opieki nad osobami niepełnosprawnymi, w obiekcie pojawiła się również winda również z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych.

parter
Na poddaszu znalazło się czternaście pokoi przeznaczonych do zakwaterowania 24 osób. W centralnym miejscu poddasza pojawił się dodatkowy pokój, który można wykorzystać na pokój telewizyjny bądź kaplicę.

poddasze

Szczegóły projektu Horyzont na stornie Projekt domu opieki Horyzont

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »