Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Ambrozja 11

Projekt domu Ambrozja 11 to projekt domu parterowego zaprojektowany z myślą o 4-osobowej rodzinie. Układ funkcjonalny domu zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Dodatkowo, jeśli w późniejszym okresie pojawi się potrzeba powiększenia powierzchni użytkowej domu, istnieje możliwość zagospodarowania poddasza.

Bryła budynku została zaprojektowana na planie litery T i przykryta wielospadowym dachem. Tradycyjną białą elewację połączono grafitowym dachem, dzięki czemu dom prezentuje się niezwykle elegancko. Kameralnym akcentem projektu domu Ambrozja 11 jest częściowo osłonięty, zadaszony taras.

ambrozja_11_w2

Elementem wyróżniającym dom jest idealnie dobrana drewniana szalówka i szara płytka elewacyjna. Ich kolor oraz tekstura ocieplają dom, czyniąc go bardziej przytulnym. Jasne drewno elewacyjne pięknie współgra z grafitową stolarką. Projekty domów wykończone w takim stylu są coraz chętnie wybierane przez inwestorów.

ambrozja_11_w3

Układ funkcjonalny domu został podzielony na trzy strefy użytkowe. W strefie dziennej zaprojektowano przestronny salon z kominkiem, jadalnię z wyjściem na taras oraz kuchnię ze spiżarnią. Część nocna to trzy sypialnie oraz rodzinna łazienka. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę. Część gospodarczą tworzą duża kotłownia i dwustanowiskowy garaż.

parter

Wszystkie pomieszczenia w domu są na tyle przestronne i funkcjonalne, że umożliwiają ich łatwą aranżacją i dużą wygodę użytkowania. Brak schodów sprawia, że projekty domów parterowych są wybierane przez osoby starsze oraz rodziny z małych dzieci. Układ funkcjonalny tego typu domów świetnie wykorzystuje również walory ogrodu, otwierając pomieszczenia na otaczający krajobraz.

ambrozja_11_w4Wnętrze projektu domu Ambrozja 11 zaprojektowano w nowoczesnym stylu. Nowoczesne, ale jednak przytulne i ciepłe wnętrze urządzono bardzo elegancko i z wyczuciem smaku. Pomimo  szarości, brązów oraz ciemnej zieleni, wnętrze jest bardzo słoneczne.

ambrozja_11_w01

ambrozja_11_w02

ambrozja_11_w03

ambrozja_11_w04

ambrozja_11_w05

ambrozja_11_w07

ambrozja_11_w06

Wszystkich, którzy chcą zainteresowani projektami z serii Ambrozja zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Ambrozje, którą założyliśmy na Facebooku. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji.

ambrozje

Szczegóły projektu domu Ambrozja 11 na stronie: Projekt domu Ambrozja 11

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »