Projekt domu Weranda 6
Nowości projektowe

Nowość w ofercie – Projekt domu Weranda 6

Projekt domu Weranda 6 to najnowsza wersja projektu tej niezwykle popularnej serii. To długo wyczekiwana wersja projektu z garażem. Projekt Weranda 6 powstał w oparciu o wcześniejszą wersję – projekt Weranda 3. Weranda 6 charakteryzuje się prostą bryłą przykrytą dwuspadowym dachem, do której doklejono jednostanowiskowy garaż.

Projekt domu Weranda 6

Układ funkcjonalny domu został rozplanowany na rzucie prostokąta. Na dachu pojawiła się płaska dachówka ceramiczna w grafitowym kolorze. Projekt posiada liczne przeszklenia w części dziennej domu, które z całą pewnością są dużą zaletą.

Projekt domu Weranda 6

 

Oryginalna elewacja z ciemnej deski

Projekt posiada nowoczesną i oryginalną elewację, dlatego w naszej ofercie projektowej trafił do kategorii nowoczesnych projektów domów. Projekt wyróżnia się spośród pozostałych projektów z tej serii. Większość elewacji została tu wykończona ciemną deską elewacyjną, która swoim wyglądem nawiązuje do niezwykle popularnych desek opalanymi ogniem.

Projekt domu Weranda 6

Ciemną elewację przełamują drewniana stolarka oraz pergola w jasnym odcieniu drewna wprowadzając fajny kontrast. Na elewacji pojawił się również kamień elewacyjny, który dodatkowo nadaje klasy. Grafitowy dach świetnie współgra z całością elewacji podkreślając nowoczesny charakter domu.

Projekt domu Weranda 6

 

Podział na strefy użytkowe

Układ funkcjonalny parteru został podzielony na pół tworząc strefę dzienną i gospodarczą. Strefa dzienna to przestronna, otwarta przestrzeń. W centralnym punkcie pojawił się kominek, który łączy się dodatkowo z kominkiem zewnętrznym. W projekcie przewidziano otwartą kuchnię płynnie łączącą się z jadalnią. Kuchnię wyposażono w dużą ilość blatu roboczego oraz barek śniadaniowy.

Układ funkcjonalny parteru projektu domu Weranda 6

W salonie przewidziano wysoki sufit oraz antresolę. Liczne i wysokie przeszklenia gwarantują dużą ilość naturalnego światła. Niewątpliwą zaleta projektu jest rozległy taras zadaszony drewnianą pergolą. Prowadzą na niego trzy niezależne wyjścia: z salonu i jadalni. Taras będzie idealnym miejscem do odpoczynku i rodzinnych spotkań nawet w długie jesienne wieczory dzięki zewnętrznemu kominkowi.

Projekt domu Weranda 6

Układ funkcjonalny parteru dopełnia część gospodarcza. Zaprojektowano tu funkcjonalną łazienkę z wydzieloną pralnią, jednostanowiskowy garaż oraz dużą kotłownię. Przy wejściu do domu pojawił się funkcjonalny wiatrołap z miejscem na pojemne szafy w zabudowie.

Część nocna, a więc prywatna strefa mieszkańców znalazła się na poddaszu. Tworzą ją trzy funkcjonalne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Każda z sypialni posiada miejsce na wygodne łóżko oraz pojemną szafę. Dwie mniejsze sypialnie posiadają wyjście na taras, który zaprojektowano nad garażem.

Układ funkcjonalny poddasza projektu domu Weranda 6

Grupa budujących – Budujemy Werandy
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Werandy, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Weranda. Dołącz do grupy – czekamy na Ciebie 🙂 W grupie zawsze raźniej.

 

Szczegóły projektu na stronie: Projekt domu Weranda 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »