Nowości projektowe

Nowość w naszej ofercie – projekt domu Decyma 10

Projekt domu Decyma 10 charakteryzuje nowoczesny design oraz ponadczasowe wykończenie elewacji, czyli połączenie jasnego tynku z ciemnym, grafitowym dachem. Projekt cechuje prostota i minimalizm. Zwarta bryła przykryta została kopertowym dachem i wzbogacona drewnianą szalówką, która dodatkowo ociepla budynek, nadając mu niepowtarzalnego klimatu.

decyma_10_w2

Niewątpliwie jednym z największych atutów projektu są niskie koszty budowy oraz niewielkie koszty późniejszej eksploatacji. Projekt należy do grupy projektów domów do 250 tys. zł, a więc stanowi doskonałą alternatywę dla mieszkania w bloku. Dom będzie doskonały dla młodego małżeństwa lub osób starszych będących na emeryturze.

decyma_10_w3

Wnętrze domu pomimo niewielkiej powierzchni zostało świetnie rozplanowane. Projekt domu polecany jest inwestorom posiadającym niewielkie działki. Niewątpliwym atutem projektu jest duży taras przylegający od strony ogrodu, na który prowadzą trzy niezależne wyjścia.

decyma_10_w4

Decyma 10 to niewielki projekt domu parterowego, który z całą pewnością zapewni komfort i wygodę użytkowania 4-osobowej rodzinie. Strefa dzienna i nocna zostały ulokowane po przeciwległych stronach domu. Mieszkańcy mają do dyspozycji przestronny salon z kominkiem, kuchnię, trzy sypialnie oraz łazienkę. Autor projektu nie zapomniał również o spiżarni i dodatkowym pomieszczeniu technicznym.

image_rzut.phpWnętrze projektu domu Decyma 10 zaprojektowano w nowoczesnym stylu. Przytulne i ciepłe wnętrze urządzono bardzo elegancko i z wyczuciem smaku. Dominują biele, szarości i naturalne drewno. 

decyma_10_w01

decyma_10_w02

decyma_10_w03

decyma_10_w04

decyma_10_w05

decyma_10_w07

decyma_10_w06

decyma_10_w08

 

Szczegóły projektu domu Decyma 10 na stronie: Projekt domu Decyma 10

 

Wszystkich, którzy są zainteresowani projektem domu z serii Decyma zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Decymy, którą założyliśmy Facebook’u. Dołączając do grupy możesz podzielić się opiniami o projekcie i wymienić doświadczenia z budowy.

decymy

2 komentarze

  • Marek

    Pomimo upływu czasu dom Decyma 10 nadal kusi i zachęca do postawienia. Nienaganny układ pomieszczeń i ogromny salon z otwartą kuchnią sprzyja rodzinnym spotkaniom. Warto wziąć pod uwagę i rozważyć wybór tego projektu. Ciekawy, oryginalny w sam raz dla niezbyt licznej rodziny.

  • Jack

    WE WILL.? They both ѕһoutеd they usսally ran too the bed room bickering about who gets to go first.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »