Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Ceres

Projekt niewielkiego domu z użytkowym poddaszem idealny dla 4-osobowej rodziny. Nowoczesny wygląd budynku uzyskano dzięki połączeniu jasnego tynku, drewnianej okładziny oraz blachy na rąbek w kolorze antracytowym. Zwarta bryła budynku przykryta dwuspadowym dachem sprawia, że projekt będzie zarówno tani w budowie, jak i w późniejszym użytkowaniu.

ceres_w2

Układ funkcjonalny domu został podzielony pomiędzy dwa piętra. Na parterze znalazła się część dzienna. Składają się na nią zamknięta kuchnia z praktyczną spiżarnią, przestronny salon z wyjściem na taras oraz jadalnia z dużą ilością przeszkleń. Autor projektu wygospodarował również miejsce na WC, dwie garderoby oraz dużą kotłownię z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz.

image_rzut.phpNa poddaszu tradycyjnie znalazła się część nocna. Tworzą ją trzy wygodne sypialnie, ogólnodostępna łazienka oraz garderoba. W każdej z sypialni zaprojektowano miejsce na dużą szafę, która świetnie sprawdzi się jako garderoba. Projekty domów, w których część nocna została zaprojektowana na poddaszu zapewniają mieszkańcom większą prywatność podnosząc jednocześnie komfort użytkowania domu.

image_rzut.php 2

Projekt domu Ceres należy do grupy projektów domów energooszczędnych, w których zastosowano materiały energooszczędne najlepszej klasy oraz przewidziano możliwość zastosowania wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Pomimo swoich niewielkich gabarytów projekt jest niezwykle funkcjonalny.

Szczegóły projektu domu Ceres na stronie: Projekt domu Ceres

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dalej zwanym ,,RODO’’, informuję, iż: czytaj więcej »