Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Malmo

Malmo to projekt domu parterowego idealny dla 3 – 4-osobowej rodziny. Pomimo niewielkich rozmiarów dom prezentuje się niezwykle elegancko. Prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem sprawia, że projekt będzie zarówno w tani w budowie, jak i ekonomiczny w późniejszym użytkowaniu.

malmo_w3

Niewątpliwą zaletą projektu są dwa zadaszone tarasy, na które prowadzą wyjścia z salonu i jadalni. To świetne rozwiązanie dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zadaszenie tarasu pozwala schować się przed deszczem w pochmurne dni, jak również daje możliwość odpoczynku w cieniu w upalne letnie popołudnia.

malmo_w4

Taras ulokowany od strony ogrodu jest na tyle duży, że bez problemu zmieści się tu stół z krzesłami lub wygodne leżaki. Wielkość i zadaszenie tarasu umożliwiają jego aranżację na letni salon lub oryginalną jadalnię na świeżym powietrzu.

malmo_w2

Kształt bryły budynku, dobór kolorystyki i wykorzystane na elewacjach materiały nawiązują do wzorców budownictwa skandynawskiego. Tegu typu projekty domów są coraz częściej poszukiwane przez inwestorów. Rozważny dobór detali dekoracyjnych, pastelowe kolory oraz minimalizm to podstawowe cechy charakterystyczne dla budownictwa skandynawskiego.

malmo_w5

Niewątpliwie główną zaletą projektów domów parterowych jest wygoda użytkowania. Rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie szczególnie docenią osoby starsze, ale również rodziny z małymi dziećmi. Brak schodów będzie w tym przypadku wielką zaletą.

malmo_w6

Rozkład pomieszczeń na jednej kondygnacji to również świetne wykorzystanie walorów ogrodu. Dzięki temu niemal wszystkie pomieszczenia w domu mogą być otwarte na otaczający ogród i piękną zieleń. Taki dom stanie się przyjazny nie tylko dla jego mieszkańców, ale również odwiedzających ich gości.

malmo_w7

Projekty domów parterowych dają możliwość wykorzystania strychu na część mieszkalną w późniejszym terminie. Inwestorzy sami decydują, w którym momencie powierzchnia parteru przestaje spełniać ich potrzeby, adaptując strych na część mieszkalną.

malmo_w8

Program funkcjonalny domu to dwie strefy użytkowe. Cześć dzienną tworzą przestronny salon z kominkiem, kuchnia ze spiżarnią oraz  jadalnia, w której bez problemu zmieści się duży stół z krzesłami. Dzięki dużym przeszkleniom część dzienna jest świetnie doświetlona, nadając wnętrzu przestronnego, współczesnego charakteru. Część nocną tworzą trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka.

image_rzut.php

Szczegóły projektu domu Malmo na stronie: Projekt domu Malmo

1 komentarz

  • Wood

    Ogromny salon z kominkiem na marzenie nie jednego gospodarza domu. Projekt ciekawy i funkcjonalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »