Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Poziomkowy 2

Poziomkowy 2 to projekt domu z użytkowym poddaszem idealny dla 4-osobowej rodziny. Pomimo klasycznej bryły projekt zyskał współczesny charakter. Jasna elewacja pięknie współgra z grafitowym dachem pokrytym blachą na rąbek stojący. Front domu został zaakcentowany tradycyjnym gankiem.

W projekcie przewidziano jednostanowiskowy garaż, oddzielony od głównego budynku wiatą, która idealnie sprawdzi się jako drugie miejsce parkingowe. Niewątpliwym atutem projektu jest weranda biegnąca wzdłuż tylnej elewacji. Zadaszany w ten sposób taras stanowi wizytówkę domu, umożliwiając spędzanie czasu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

Układ funkcjonalny domu został podzielony pomiędzy dwie kondygnacje. Na parterze znalazła się część dzienna. Tworzą ją przestronny salon, duża jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Układ funkcjonalny parteru dopełnia łazienka oraz dodatkowy pokój, który idealni sprawdzi się jako pokój dla gości lub gabinet do pracy.

Na poddaszu zaprojektowano część prywatną. Składają się na nią trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Największa sypialnia przeznaczona dla gospodarzy posiada garderobę, co z całą pewnością podnosi komfort jej użytkowania. Projekty domów o klasycznej byle z dwuspadowym dachem są bardzo często wybierane przez inwestorów, którzy szukają projektu tańszego w budowie.

Szczegóły projektu domu Poziomkowy 2 na stronie: Projekt domu Poziomkowy 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »