Nowości projektowe

Nowość w naszej ofercie – projekt domu Elka 2 dr-ST

Elka 2 dr-st to projekt domu parterowego dostosowany do potrzeb 3 – 4-osobowej rodziny. Projekt posiada prostą bryła przykrytą kopertowym dachem. Projekt Elka 2 dr-st zaprojektowany został w technologii szkieletu drewnianego.

Niewątpliwą zaletą projektu jest sporej wielkości taras okalający dom z dwóch stron. Na taras prowadzą trzy niezależne wyjścia: z jadalni, salonu oraz jednej z sypialni. Umożliwia to korzystanie z część słonecznej tarasu, jak również tej, która znajduje się w cieniu. Taras odgrodzono od drogi niewielką pergolą, co daje większą prywatność i wprowadza wyjątkowy klimat.

Na elewacji wykorzystano drewnianą szalówkę oraz płytki elewacyjne imitujące kamień. Na dachu pojawiła się dachówka ceramiczna w kolorze grafitowym. Prosta forma domu, jego wielkość oraz wykorzystane materiały sprawiają, że dom będzie zarówno tani w budowie jak i późniejszym użytkowaniu.

Projekt posiada świetnie przemyślany układ funkcjonalny. Przewidziano tu przestronną strefę dzienną, którą tworzy salon z kominkiem, jadalnia z której prowadzi wyjście na taras oraz kuchnia, w której znalazł się dodatkowy stół. Strefa nocna to dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Układ funkcjonalny domu dopełnia niewielka kotłownia, przeznaczona pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe i paliwo stałe, do wyboru przez inwestora.

 

Grupa budujących – Budujemy Elki

Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Elki, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Elka.

Szczegóły projektu domu Elka 2 dr-ST na stronie: Projekt domu Elka 2 dr-ST

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »