Projekt domu Piko
Nowości projektowe

Iko, Marcepan, Duo i Piko – nowości w ofercie domów z użytkowym poddaszem

Projekty domów z użytkowym poddaszem to grupa projektów najchętniej wybierana przez inwestorów. Powodów tej popularności jest naprawdę wiele. Domy z poddaszem zapewniają dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać na dodatkowe sypialnie, pomieszczenie rekreacyjne, biblioteczkę czy pracownię. Użytkowe poddasze stanowi oddzielną przestrzeń w domu, co zapewnia domownikom większą prywatność. Jest to szczególnie korzystne dla rodzin z nastolatkami lub starszymi dziećmi, którzy potrzebują swojego prywatnego obszaru. Projekty domów z użytkowym poddaszem z całą pewnością posiadają mniejszą powierzchnię zabudowy w porównaniu z domami jednopiętrowymi. Sprawia to, że są bardziej przystępne dla osób, które posiadają mniejsze działki lub chcą zmieścić swój dom na ograniczonej przestrzeni. Pozwalają efektywnie wykorzystać dostępną powierzchnię, a jednocześnie zapewniają wygodę oraz funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej.

Śledząc potrzeby i oczekiwania inwestorów, nasza oferta projektów domów z użytkowym poddaszem jest regularnie poszerzana. Z przyjemnością prezentujemy kolejne nowości z kategorii domów z poddaszem 🙂

 

IKO, dom ze szklaną ścianą

IKO to nowoczesny dom o powierzchni użytkowej ok. 130 m2. Projekt powstał w odpowiedzi na potrzeby inwestorów szukających nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i współczesnego podejścia do architektury. Dom zaprojektowano na rzucie prostokąta i przykryto dwuspadowym dachem. Bryła posiada nowoczesne elementy architektoniczne dzięki czemu nabiera oryginalnego wyglądu.

Projekt domu IKO

Elewację wykończono płytka elewacyjną w ceglastym kolorze oraz szalówką w odcieniach szarości. Na dachu pojawiła się grafitowa dachówka, która pięknie współgra ze stolarką w tym samym kolorze. Parter to otwarta strefa dzienna. Zaprojektowano tu salon z jadalnią oraz kuchnię w wyspą kuchenną. Niewątpliwą zaletą tej części domu są panoramiczne przeszklenia. Poddasze to cztery wygodne sypialnie, rodzinna łazienka oraz pralnia.

Projekt domu IKO

Szczegóły projektu – Projekt domu IKO

 

MARCEPAN, dom na działkę o szerokości 20 m

MARCEPAN z całą pewnością wyróżnia się nowoczesną  bryłą oraz przemyślanym program funkcjonalnym. Bogate wykończenie elewacji sprawia, że dom prezentuje się niezwykle oryginalnie. Na elewacji oprócz białego tynku pojawiła się bowiem drewniana szalówka oraz blacha w szarym kolorze.

Projekt domu Marcepan

Układ funkcjonalny domu został zaplanowany na 156 m2 powierzchni użytkowej i zapewni komfort nawet 5-osobowej rodzinie. Na parterze mieszkańcy do dyspozycji mają część dzienną z salonem, jadalnią i kuchnią. Pojawiła się tu również sypialnia, przy której zaprojektowano łazienkę. Na poddaszu ulokowano trzy sypialnie, łazienkę oraz funkcjonalną pralnię.

Projekt domu Marcepan

Szczegóły projektu – Projekt domu MARCEPAN

 

DUO, prostota i funkcjonalność

DUO posiada powierzchnię użytkową 159 m2. Projekt posiada prostą bryłę, jednak dzięki wyszukanym materiałom elewacyjnym prezentuje się niezwykle oryginalnie. Duo posiada wszystko czego może potrzebować współczesna rodzina. Garaż na dwa stanowiska, dodatkowy pokój na parterze, spiżarnia przy kuchni oraz panoramiczne przeszklenia to tylko niektóre zalety projektu.Projekt domu DUOProsta bryła projektu to również niższe koszty i szybsze tempo realizacji inwestycji. DUO jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają projektu domu z prywatną przestrzenią dla seniorów. Projekt posiada bowiem niewielką senioratkę, która z całą pewnością zapewni wygodę i spokój najstarszym mieszkańcom. Projekt domu DUO

Szczegóły projektu – Projekt domu DUO

 

PIKO, projekt domu z antresolą

PIKO to projekt domu z użytkowym poddaszem, garażem na dwa stanowiska o powierzchni użytkowej 211 m2. Przestronna część dzienna oraz rozłożysty taras sprawia, że będzie on idealny dla rodzin szukających przestrzeni i nowoczesnego wnętrza. Projekt posiada prostą bryłę przykrytą dwuspadowym dachem. Budynek utrzymano w nowoczesnym stylu. Na elewacji pojawił się biały tynk, drewniana szalówka oraz ciemna płytka elewacyjna. Kolory zaproponowane na elewacji są w stonowanej kolorystyce, dzięki czemu dom prezentuje się niezwykle elegancko i harmonijnie.

Projekt domu Piko

Projekt domu Piko będzie idealnym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania oraz przestronne i funkcjonalne wnętrza. Mieszkańcy do dyspozycji mają cześć dzienną z salonem, jadalnią i otwartą kuchnią. Układ parteru dopełnia sypialnia rodziców zaprojektowana jako apartament gospodarzy z prywatną łazienka i garderobą, WC oraz kotłownia z miejscem na pralnię. Na poddaszu pojawiły się trzy sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Każda sypialnia posiada prywatna garderobę.

Projekt domu PIKO

Szczegóły projektu – Projekt domu PIKO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »