Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Aksamit 8

Aksamit 8 to projekt domu parterowego idealny dla 5-osobowej rodziny. Na powierzchni prawie 160 m2 rozplanowano wszystko to, czego może potrzebować współczesna rodzina. To propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i funkcjonalność oraz tych, które planują zbudować dom poza miastem. Aksamit 8 posiada dwustanowiskowy garaż, dużą kotłownię z niezależnym wyjściem na zewnątrz oraz zadaszony taras.

Rozłożysta bryła budynku przykryta wielospadowym dachem reprezentuje się niezwykle okazale. Cechą charakterystyczną budynku są liczne przeszklenia, które otwierają dom na ogród, wprowadzając jednocześnie dużo światła.  Częściowo zadaszony taras umożliwia domownikom przebywanie na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

Projekt domu Aksamit 8 to propozycja projektu dla osób, które posiadają działkę z wjazdem od południa.  Usytuowanie salonu  od strony drogi pozwala cieszyć się słońcem przez większość dnia.

Układ funkcjonalny domu podzielony został na trzy strefy użytkowe. Część dzienną tworzy przestronny salon z kominkiem, jadalnia z wyjściem na taras i otwarta kuchnia. Część nocna to pięć wygodnych sypialni oraz rodzinna łazienka. Jedna z sypialni zaprojektowana została jako apartament gospodarzy z własna łazienką i garderobą. Układ funkcjonalny dopełnia część gospodarcza, którą tworzą: kotłownia, garderoby oraz dwustanowiskowy garaż.

 

Budujemy Aksamity
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Aksamity, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Aksamit. W grupie zawsze raźniej.

 

Szczegóły projektu domu Aksamit 8 znajdziesz na stronie – Projekt domu Aksamit 8

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »