Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Karmin 2

Karmin 2 to kolejna wersja projektu domu z użytkowym poddaszem i garażem na dwa auta. Pomimo tradycyjnej bryły dom prezentuje się niezwykle nowocześnie. Na elewacji zaproponowano płytkę klinkierową w ceglastym kolorze oraz deską elewacyjną w odcieniu ciemnego brązu. Ciemna elewacja zestawiona została z szarą stolarka, która idealnie dopełnia nowoczesny charakter domu.

Karmin 2 Jest to propozycja projektu domu na działkę z wjazdem od południa. Usytuowanie salonu od strony drogi pozwala cieszyć się słońcem przez większość dnia. Duże przeszklenia otwierają dom na ogród, doświetlając przy tym salon i jadalnię.

Układ funkcjonalny domu został podzielony pomiędzy dwie kondygnacje. Na parterze znalazła się część dzienna, którą tworzą przestronny salon z kominkiem, jadalnia z wyjściem na taras oraz zamknięta kuchnia. Układ funkcjonalny parteru dopełnia dodatkowy pokój oraz niewielkie WC. Autor projektu wygospodarował również część gospodarczą, którą tworzą dwustanowiskowy garaż, kotłownia z niezależnym miejscem na zewnątrz oraz dodatkowe pomieszczenie techniczne.

Na poddaszu zaprojektowano część nocną. Tworzy ją pięć wygodnych sypialni oraz rodzinna łazienka. Jedna z sypialni została zaprojektowana jako apartament gospodarzy z prywatną łazienką i garderobą. Autor projektu wygospodarował również miejsce na dodatkowe garderoby.

 

Szczegóły projektu domu Karmin 2 znajdziesz na stronie – Projekt domu Karmin 2

1 komentarz

  • Wood

    Dom dla bogatych ludzi. Ogromny, przestronny i dużą ilością pokoi i ogromnym salonem. Warto zwrócić uwagę na dwa miejsca w garażu. Jesli dodac do tego np. instalację fotowoltaiczną to robi się całkiem przyjemnie i oszczędnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »