Aktualności,  Poradnik Inwestora

Blachodachówka modułowa Ruukki® Frigge- serce Twojego domu

Oferta pokryć dachowych Ruukki Polska zostaje wzbogacona o nowe pokrycie dachowe – Ruukki® Frigge. Ruukki® Frigge to nowoczesny i estetyczny dach na każdą kieszeń. Prosta, ciekawa forma oraz szeroki wybór powłok i kolorów blachodachówki modułowej Ruukki Frigge – to cechy, które pozwolą spełnić oczekiwania każdego Klienta.

Ruukki® Frigge to nowoczesna blachodachówka modułowa, która doskonale wpisuje się we współczesne trendy architektoniczne i potrzeby wszystkich Klientów. Blachodachówka modułowa powstała w wyniku prac zespołu projektowego przy współpracy z Klientami oraz wykonawcami. Dzięki takiej kooperacji produkt posiada szereg unikalnych cech wpływających pozytywnie na proces montażu, użytkowania oraz wygląd całego dachu.

Najważniejsze cechy nowej blachodachówki:

modułowość, dzięki której dach jest łatwy w transporcie oraz montażu, a ilość odpadów jest zredukowana do minimum,

symetryczny kształt pozwalający na montaż w dowolnym kierunku, tj. od lewej do prawej i od prawej do lewej,

duża powierzchnia podparcia na łacie, poprawiająca odporność na uszkodzenia podczas montażu i ułatwiająca montaż akcesoriów dachowych,

cięcie po fali poprawiające estetykę połączeń i krawędzi dachu,

specjalne zagłębienia montażowe ułatwiające posadowienie wkrętów

Blachodachówka Ruukki® Frigge występuje w siedmiu najpopularniejszych kolorach, które świetnie wpisują się w nowoczesne budownictwo – czarnym, wiśniowym, czekoladowobrązowym, ciemnobrązowym, ceglastym, antracytowym i grafitowym.

Więcej informacji o produkcie na: www.ruukkidachy.pl/frigge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »