Nowości projektowe

Nowy projekt na stronie – Aruba

Aruba to projekt domu, który rozpoczyna kolekcję projektów z tej serii. Prosta bryła budynku gwarantuje niższe koszty budowy, a przy tym jest estetyczna i bardzo funkcjonalna. Biała elewacja wzbogacona została drewnianą szalówką. Grafitowy dach oraz stolarka okienno-drzwiowa urozmaicają minimalistyczną aranżację zewnętrzną.

Układ funkcjonalny domu został podzielony na dwie oddzielne strefy. Część dzienną stanowi przestronny salon, w którym zmieści się wygodna kanapa, jadalnia z dużym stołem oraz otwarta kuchnia. Otwarte połączenie salonu z kuchnią dodatkowo optycznie powiększa wnętrze. Strefa nocna została wyraźnie oddzielona od dziennej. Tworzą ja trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Największa z sypialni posiada wyjście na taras, prywatną łazienkę i garderobę, co dodatkowo podnosi komfort jej użytkowania. Układ funkcjonalny domu dopełnia WC, duża kotłownia oraz wiatrołap z szafą na ubrania.

Szczegóły projektu Aruba znajdziesz na stronie: ARUBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »