Projekt domu Paproć 4
Porady architektów

Wybierz projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły

Pragniesz spełnić marzenie o budowie domu? Nie masz ochoty bawić się w długie godziny szukania projektów, które zabierają czas i chęci do dalszych prac? Interesuje Cię nowoczesna architektura związana z prostotą i funkcjonalnością domu oraz niskimi kosztami jego eksploatacji? Zapraszamy do nas! Na domywstylu.pl znajdziesz gotowe projekty domów dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dom w stylu nowoczesnej stodoły

Podążając za trendami występującymi w branży nieruchomości, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Z tego tytułu przygotowaliśmy gotowe projekty domów, które stylem przypominają nowoczesną stodołę. Jest to przykład nowoczesnej, prostej architektury. Propozycja domu w stylu nowoczesnej stodoły jest rozwiązaniem coraz chętniej wybieranym przez inwestorów. To przełamanie dotychczasowych standardów budowy domów.

Projekt domu Jemioła 7

Projekt domu Jemioła 7

 

Domy w stylu stodoły budowane są najczęściej na planie prostokąta i przykryte dwuspadowym dachem bez okapów. Nie posiadają ganków, wykuszy, lukarn oraz innych elementów architektonicznych urozmaicających bryłę budynku. Tego rodzaju dom posiada duże, otwarte przestrzenie w części dziennej, jak również przytulne sypialnie zapewniające komfort prywatności dla mieszkańców.

Projekt domu Pogodny 3

Projekt domu Pogodny 3

 

Budynek charakteryzuje przejrzystość wykonania. Dom w stylu nowoczesnej stodoły cechuje się minimalizmem i prostotą. Duże przeszklenia w ścianach bocznych budynku nie tylko nadają oryginalności, ale również zapewniają dużą ilość światła wewnątrz domu. Projekty typu nowoczesna stodoła to propozycja energooszczędna, pozostająca w zgodzie z naturą i zapewniająca niewielkie koszty wynikające z eksploatacji domu.

Projekt domu Opuncja

Projekt domu Opuncja

 

W naszej ofercie znaleźć można wiele projektów domów w tym stylu. W ofercie mamy projekty parterowe oraz z użytkowym poddaszem zróżnicowane pod katem powierzchni użytkowej. Część projektów posiada opracowany kosztorys, dlatego przed zakupem projektu zapoznać się można z przybliżonym kosztem budowy.

Projekt domu Jemioła 5

Projekt domu Jemioła 5

W przypadku, gdy klient jeszcze nie ma sprecyzowanych preferencji dotyczących ostatecznego wyboru projektu zachęcamy do kontaktu z nami. Wspólnie rozwiążemy problem i znajdziemy idealny projekt domu. Dzwoń śmiało 577 007 517.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »