Nowości projektowe

WŁAŚNIE DOŁĄCZYŁY DO KOLEKCJI

ALABASTER
alabaster_w1
Dwukondygnacyjny, energooszczędny dom, z jednostanowiskowy garażem, przeznaczony dla 5-osobowej rodziny. Budynek o ciekawej i eleganckiej architekturze. Na parterze oprócz części dziennej składającej się z salonu, jadalni i kuchni ze spiżarnią, zaprojektowano też dodatkowy pokój. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki oraz wolna przestrzeń, którą można zaadaptować na dodatkowy pokój.
neptun_6_w1
NEPTUN 6
Nowoczesny, reprezentacyjny, duży dom dwukondygnacyjny, z jednostanowiskowym garażem,
zaprojektowany z myślą o wieloosobowej rodzinie. Parter tworzą: przestronny salon połączony z jadalnią, kuchnia, dwie sypialnie, w tym jedna z oddzielną garderobą, łazienka, toaleta, kotłownia i garaż. Na piętrze znajdują się trzy pokoje i łazienka. Jeden z nich może pełnić funkcję sporej biblioteki lub pokoju-hobby.
ARNIKA 2
arnika_2_w1Tradycyjny dom z użytkowym poddaszem i garażem w bryle budynku, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Budynek charakteryzuje się wyraźnym podziałem na część dzienną zlokalizowaną na parterze i nocną, znajdującą się na poddaszu. Atutem domu jest przestronny zadaszony taras, dostępny z salonu. Projekt nadaje się do lokalizacji na działkach zarówno z wjazdem od północnej jak i południowej strony.
PIRYT2
piryt_2_w1
Praktyczny dom jednorodzinny, który zaspokoi potrzeby mieszkaniowe nawet 5-osobowej rodziny. Na parterze zlokalizowano salon, kuchnię połączoną z jadalnią, toaletę, kotłownię, dostępną również od strony elewacji ogrodowej i garaż. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie i łazienkę. Na półpiętrze nad garażem znajduje się pokój oraz garderoba. Istnieje wersja projektu w zabudowie bliźniaczej.

orlik_w1

ORLIK
Dom jednorodzinny, z tradycyjnie ukształtowanym dachem i jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Na poddaszu, będącym strefą dzienną domu znajduje się spory salon z  wykuszem uatrakcyjniającym jego aranżację, kuchnia z wyjściem na taras, łazienka, kotłownia i garaż. Na poddaszu zaprojektowano cztery sypialnie wygodne sypialnie i łazienkę. Jedna z sypialni została
zaopatrzona w oddzielną garderobę.
lawenda_w1
LAWENDA
Nieduży dom dwurodzinny. W prostej bryle zaprojektowano dwa mieszkania ze wspólną kotłownią. Jedno z nich zajmuje większą część parteru oraz poddasze. Składa się z salonu, kuchni ze spiżarnią oraz trzech sypialni i łazienki na poddaszu. Drugie z mieszkań zajmuje mniejszą część parteru. Pomimo niewielkich gabarytów dom zapewni wygodę 4-osobowej rodzinie i umożliwi dowolne wykorzystanie drugiego lokalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »