Realizacje

Centrum Białegostoku wypiękniało!

 

Centrum Białegostoku zyskało nową, reprezentacyjną nieruchomość. Właśnie zostały zakończone prace związane z budową Rezydencji Piotrkowskiej. To nieruchomość wysokiej klasy zlokalizowana w centrum przy ul. Piotrkowskiej 2A (połączenie ulic Malmeda i Nowy Świat). Budynek charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i niebanalną architekturą nawiązującą do najlepszych wzorców lat 50-tych i 60-tych.

Piotrkowska1

Autorami projektu Rezydencji Piotrkowskiej jest zespół  architektów Biura Projektów MTM STYL, którzy w oparciu wiedzę, doświadczenie i znajomość potrzeb rynku nieruchomości, stworzyli funkcjonalny, przemyślany w każdym szczególe projekt, który idealnie wkomponował się uporządkowaną, powojenną zabudowę charakterystyczną dla tej części miasta. Architekci postawili sobie za cel harmonijne zgranie nowoczesnego designu z klimatem lokalizacji.

Piotrkowska2

Nieruchomość, która właśnie wpisała się w krajobraz centrum Białegostoku, ze względu na swój kameralny charakter i doskonałą lokalizację należy do wyjątkowych miejsc. To idealna propozycja dla osób wymagających, które cenią prestiż, dobrą lokalizację, a zakup nieruchomości traktują jako dobrą i pewną inwestycję.

Szczegóły: www.rezydencja-piotrkowska.pl

1 komentarz

  • Marek

    Super sprawa! Nie ma to jak mieszkać w pieknym domu z uroczą okolicą. Chciałbym aby i w moim miejscu zamieszkania było tak pięknie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »