Zdjęcie z realizacji projektu Szyszka 3 dr-S
Realizacje,  Story

Kompleks domków wypoczynkowych Szyszka 3 dr-S. Zdjęcia z realizacji

SZYSZKA 3 DR-S to projekt domu letniskowego zaprojektowany w nowoczesnym stylu. To trzeci projekt z tej serii, który różni się od poprzednich projektów zmianami w układzie funkcjonalnym. Podobnie jak wcześniejsze projekty swoją bryłą oraz wykończeniem nawiązuje do natury i kształtu górskich szczytów. Szyszka 3 dr-S będzie idealnym domkiem na weekendowy wyjazd jako odskocznia od codziennego zgiełku. Idealnie sprawdzi się również jako propozycja dla inwestorów, którzy planują wybudować nowoczesny kompleks wypoczynkowy.

Zdjęcie z realizacji projektu Szyszka 3 dr-S

 

Nowoczesny domek letniskowy

Pomimo niewielkich rozmiarów program funkcjonalny domu rozłożono na dwóch kondygnacjach. Na parterze pojawiła się dwuosobowa sypialnia, funkcjonalna łazienka, w której wygospodarowano miejsce na wannę oraz część dzienna z aneksem kuchennym. W niewielkim pokoju dziennym znalazło się miejsce na wygodną kanapę.

Zdjęcie z realizacji projektu Szyszka 3 dr-S

Niewątpliwą zaletą części dziennej są duże przeszklenia, które optycznie powiększą przestrzeń oraz wprowadzają naturalne światło. Program funkcjonalny parteru dopełnia zadaszony taras. Został on zaprojektowany w podcieniu budynku, dzięki czemu nawet przy niepogodzie będzie można odpocząć na świeżym powietrzu.

Zdjęcie z realizacji projektu Szyszka 3 dr-S

W domu pojawiła się druga sypialnia, którą zaprojektowano na antresoli. Pomimo niewielkich rozmiarów na pewno zapewni wygodę i prywatność. Na antresolę prowadzi  drabinka usytuowana przy kuchni. W projekcie pojawiła się również koza, która umili czas w chłodne wieczory.

Zdjęcie z realizacji projektu Szyszka 3 dr-S

 

Oryginalnie i nowocześnie

Seria projektów Szyszka dr-S jest niezwykle popularna. Inwestorzy decydując się na budowę domu letniskowego coraz chętnie sięgają po odważną, geometryczną bryłę. Wszystkie projekty z tej serii zaprojektowane zostały w technologii szkieletu drewnianego. Konstrukcja oparta na rzucie prostokąta zwieńczona została płaskim, skośnym dachem. Elewację pokryto drewnianą szalówką w kolorze naturalnego drewna. Całość prezentuje się nowocześnie i oryginalnie.

Zdjęcie z realizacji projektu Szyszka 3 dr-S

 

Polana Glamp – domki na wynajem

Z wielka przyjemnością śledzimy realizacje naszych projektów. Z dumą prezentujemy kolejne zdjęcia otrzymane od inwestorów. Tym razem mamy coś dla wszystkich, którzy planują romantyczny wypad za miasto. Zabieramy Was do miejsca inspirowanego wolnością, harmonią i bliskością natury. To Polana Glamp, która powstała z myślą o wypoczynku i wyciszeniu, z dala od miasta i hałasu.

Zdjęcie z realizacji projektu Szyszka 3 dr-S

To kompleks trzech domków letniskowych odpowiednich nawet dla 5-6 osób. Domki posiadają dwie sypialnie, z których jedna znajduje się na antresoli. Przy większej licznie wczasowiczów również salon bez problemu można wykorzystać jako miejsce do spania. Dzięki idealnie przemyślanemu wnętrzu, te małe domki stają się zaskakująco funkcjonalne i komfortowe.

Zdjęcie z realizacji projektu Szyszka 3 dr-S

Kompleks wypoczynkowy z domkami Szyszka 3 dr-S to miejsce otoczone wspaniałym ogrodem. Wczasowicze do dyspozycji mają saunę. W pobliskiej okolicy domków przygotowane jest również miejsce do grillowania oraz duży taras, na którym z całą pewnością będzie można spędzić miło czas na świeżym powietrzu. Pozytywna energia nagromadzona wokół domków będzie sprzyjała w odpoczynku, relaksie oraz zapewni spokojny i dobry sen. Piękne widoki zapewnią niezapomniane chwile oraz stworzą idealne miejsce dla wszystkich zmęczonych codzienną gonitwą.

 

Szczegóły projektu i więcej zdjęć z realizacji na stronie: Projekt domu Szyszka 3 dr-S

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »