Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Poziomkowy

Poziomkowy to wygodny dom zaprojektowany w stylu rustykalnym, który idealnie sprawdzi się w przypadku 4-osobowej rodziny. Zwarta bryła i dwuspadowy dach sprawiają, że dom będzie zarówno tani w budowę jak i późniejszym użytkowaniu. Projekt domu posiada wyraźny podział na dwie strefy funkcjonalne: dzienną na parterze oraz nocną na poddaszu. Parter cechuje otwarta przestrzeń. W tej strefie znalazły się salon, jadalnia oraz kuchnia z zaprojektowaną tuż obok spiżarnią. Autor projektu wygospodarował też miejsce na dodatkowy pokój, który idealnie sprawdzi się jako gabinet lub pokój gościnny.

image_rzutNa poddaszu ulokowano trzy sypialnie, przy czym jedna z nich posiada własną garderobę oraz ogólnodostępną łazienkę.

image_rzut (1)

Niewątpliwą zaletą projektu jest zadaszony taras, który umożliwia miłośnikom przyrody delektowanie się urokami natury niezależnie od pogody.

poziomkowy_w2

Szczegóły projektu dostępne na stronie:

https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-poziomkowy.php

1 komentarz

  • Wood

    Przeogromny salon z jadalnią i otwartą kuchnią to super rozwiązanie dla nie lubiących ścian działowych. Przestrzeń jest tym czego potrzebujemy, a ten dom daje to w nadmiarze. Super projekt!:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »