Projekt domu Ares
Nowości projektowe

Nowość w ofercie – Projekt domu Ares

Ares to jedna z naszych ostatnich nowości wśród domów parterowych. Projekt idealnie łączy w sobie nowoczesną elewację i funkcjonalny układ wnętrz. W projekcie przewidziano prawie 150 m2 powierzchni użytkowej, co z całą zapewni komfort 4 – osobowej rodzinie.

Projekt domu Ares

Układ funkcjonalny przemyślano w każdym szczególe. Pojawiły się tu prywatne strefy każdego mieszkańca, powierzchnie do przechowywania oraz wspólna część dzienna dla wszystkich domowników. Strefa dzienna została otwarta na ogród licznymi przeszkleniami, co nie tylko podnosi jej walory estetyczne, ale również wprowadza dużą ilość naturalnego światła.

 

Nowoczesny charakter domu

Już na pierwszy rzut oka projekt zachwyca swoim wyglądem. Ares posiada rozłożystą bryłę, kształtem przypominającą literę T oraz efektowny dach wielospadowy. Na dachu pojawiła się płaska dachówka ceramiczna w antracytowym kolorze. To właśnie dach podnosi efekt wizualny domu i z całą pewnością zachwyci niejedną osobę.

Projekt utrzymano w nowoczesnym stylu. Na elewacji pojawiły się naturalne materiały wykończeniowe. Kamień elewacyjny w odcieniu grafitu pięknie kontrastuje z lamelami w ciepłej miodowej barwie. W tym samym kolorze dobrano również drzwi wejściowe do domu oraz bramę garażową. Zastosowanie elementów drewnianych ociepla budynek i nadaje mu oryginalnego charakteru.

Projekt domu Ares

 

Przeszklona część dzienna

Układ funkcjonalny domu został przemyślany w każdym szczególne. Mieszkańcy do dyspozycji mają 147 m2 powierzchni użytkowej. Układ podzielony został na dwie części użytkowe zaprojektowane po przeciwległych stronach. Rozdzielenie części dziennej i nocnej zapewnia większą prywatność mieszkańcom i podnosi komfort użytkowania.

Cześć dzienna stanowi niejako serce domu. Na powierzchni 56 m2 zaprojektowano otwartą przestrzeń z licznymi przeszkleniami. Wprowadzają one mnóstwo światła do wnętrza oraz otwierają je na ogród. W tej części domu pojawiła się otwarta kuchnia z dużą ilością miejsca do przechowywania. Wygospodarowano tu miejsce na podwójną lodówkę oraz kuchenną wyspę. W salonie pojawił się kominek oraz miejsca na wygodny wypoczynek. Przy kuchni zaprojektowano spiżarnię, która stanowi jednocześnie pralnię oraz jest łącznikiem z garażem. Takie rozwiązanie z całą pewnością ułatwi wnoszenie zakupów. Uzupełnieniem części dziennej jest niewielkie WC dostępne z korytarza.

Układ funkcjonalny projektu domu Ares

 

Wygodna i funkcjonalna strefa nocna

Strefa nocna  mieszkańców znalazła się w przeciwległej części domu. Taki zabieg gwarantuje większą prywatność. Zaprojektowano tu trzy wygodne sypialnie. Pierwsza, największa sypialnia należy oczywiście do rodziców. Jest to komfortowy apartament z prywatną łazienką i garderobą. Niewątpliwą zaletą są tu duże, przesuwne przeszklenia otwierające sypialnię na ogród i umożliwiające wyjście na taras. Dwa pozostałe sypialnie posiadają prywatne garderoby. Dzieci do dyspozycji mają ogólnodostępną łazienkę zaprojektowaną przy sypialniach.

Projekt domu Ares

Niewątpliwą zaletą tego projektu są liczne przeszklenia oraz duży taras. Będzie on idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu. Taras dostępny jest zarówno z salonu, jak również z dwóch sypialni.

Szczegóły projektu domu Ares na stronie DOMYwStylu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »