Nowości projektowe

Nowa kolekcja domów piętrowych – Projekty TRAWERTYN

Trawertyny to nowa kolekcja projektów, których powierzchnia użytkowa nie przekracza 100 m2. To domy piętrowe, które charakteryzują się prostą bryłą i minimalistycznym wykończeniem elewacji. Są doskonałym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy cenią prostotę i funkcjonalność. Z całą pewnością ich niewątpliwą zaletą są niewielkie koszt budowy oraz późniejszego utrzymania.

Projekt domu Trawertyn

Projekty z serii Trawertyn charakteryzują się oszczędnością przestrzeni. Są niezwykle funkcjonalne. Posiadają przemyślany układ funkcjonalny i umiejętnie wykorzystany każdy centymetr powierzchni. Pomimo niewielkiej powierzchni mieszkańcy do dyspozycji mają wszystko, czego może potrzebować współczesna rodzina.

Projekt domu Trawertyn 2

Domy o niewielkiej powierzchni użytkowej są także łatwe w utrzymaniu. Mniejsze pomieszczenia to również mniejsza powierzchnia do aranżacji i dekoracji, co oznacza, że nie trzeba się martwić o nadmiar przedmiotów, które zajmują miejsce i niepotrzebnie zapełniają przestrzeń. Mniejsze domy to również optymalne wykorzystanie energii, co przekłada się na niższe rachunki i oszczędności w użytkowaniu.

Projekt domu Trawertyn 2

Projekty domów piętrowych kierowane są do inwestorów, którzy posiadają małe działki i chcą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń na swojej działce. Takie projekty nie posiadają ścianki kolankowej dzięki czemu nawet przy nie wielkiej powierzchni zabudowy mamy dużo większą powierzchnię użytkową w porównaniu z projektami domów z poddaszem.

Projekt domu Trawertyn

Bez wątpienie dużym atutem projektów domów piętrowych jest łatwość w aranżacji ich wnętrza. Brak ścianki kolankowej pozwala mieszkańcom na dostosowanie funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń do ich stylu życia, co przekłada się na większy komfort użytkowania domu. Duże okna na piętrze to również świetne oświetlenie wnętrza co dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń niewielkiego domu.

Projekt domu Trawertyn

Projekty posiadają otwartą strefą dzienną. To coraz bardziej popularne rozwiązanie w nowoczesnych projektach domów. Brak ścian oddzielających kuchnię, jadalnię i salon pozwala na swobodne przemieszczanie się, zwiększa poczucie przestronności oraz umożliwia mieszkańcom spędzanie większej ilości czasu wspólnie. Otwarta część dzienna to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią gotować, a jednocześnie spędzać czas z rodziną. Dzięki połączeniu kuchni z salonem i jadalnią, można jednocześnie przygotowywać posiłki i rozmawiać z rodziną lub gośćmi.

Projekt domu Trawertyn Projekt domu Trawertyn 2

Trawertyn jest projektem domu przeznaczonym dla 3 – osobowej rodziny. Na poddaszu pojawiły się dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Pomimo niewielkiej powierzchni, bo zaledwie 70 m2, każdy z mieszkańców znajdzie przestrzeń dla siebie. Trawertyn należy do projektów domów, które można wybudować na zgłoszenie, jeśli jego obszar oddziaływania w całości mieścić się na działce lub działkach, na których jest realizowana inwestycja.

Projekt domu Trawertyn

Trawertyn 2 posiada nieco większa powierzchnię bo ok. 84 m2. Mieszkańcy do dyspozycji maja już trzy sypialnie, z czego jedna posiada własną garderobę. Program funkcjonalny poddasza dopełnia ogólnodostępna łazienka. W projekcie pojawił się również jednostanowiskowy garaż wpisany w bryłę budynku.

Projekt domu Trawertyn 2

Szczegóły projektów na stronie – Projekty z serii Trawertyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »