Nowości projektowe

Nowość w naszej ofercie – projekt domu Takt 5

Takt 5 jest to niewielki dom z użytkowym poddaszem, który stanowi idealną propozycję dla miłośników natury i wiejskiego otoczenia. Dzięki wykorzystaniu drewna oraz stonowanej kolorystyki dom emanuje urokiem, któremu trudno się oprzeć.

takt_5_w2

Projekt charakteryzuje się prostą bryłą, bez nadmiaru detali. Dom zaprojektowano na rzucie prostokąta i przykryto dwuspadowym dachem, co minimalizuje koszty budowy i jego późniejszej eksploatacji.

takt_5_w3

Na parterze ulokowano część dzienną, w której główną część stanowi salon z kominkiem oraz spora jadalnia. Na parterze znalazła się również kuchnia, łazienka oraz miejsce na dużą szafę.

image_rzut.phpPoddasze tradycyjnie zaprojektowano jako część nocną. Znalazły się tu trzy sypialnie, z których dwie posiadają wyjście na zadaszony balkon. Autor projektu wygospodarował również miejsce na niewielką łazienka.

image_rzut.php 2

Niewątpliwym atutem projektu jest taras, który dzięki zadaszeniu umożliwia wypoczynek na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Wykończenie tarasu surowym drewnem nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.

takt_5_w4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »