Nowości projektowe

Nowość w ofercie-projekt domu Cyprys 8

Cyprys 8 to reprezentacyjny i nowoczesny projekt domu, który swoją stylistyką wychodzi poza utarte schematy. Geometryczne podziały, gzymsy i drewniana szalówka dodatkowo uatrakcyjniają kompozycję budynku. W kolorystyce elewacji zaproponowano stonowaną gamę bieli, beżu i brązu. Cyprys 8 to propozycja projektowa, która doskonale sprawdzi się jako willa miejska lub podmiejska.

cyprys_8_w2

Rodzinny, a zarazem wyjątkowo reprezentacyjny dom o powierzchni użytkowej 150m2, daje komfort i wygodę 4 – 5-osobowej rodzinie. Dwie pełne kondygnacje umożliwiają łatwą aranżację pomieszczeń, zarówno na parterze jak i na piętrze. Niewątpliwym atutem projektu jest dwustanowiskowy garaż, doceniany przede wszystkim przez inwestorów budujących domy pod miastem, z dala od połączeń komunikacji zbiorowej.

cyprys_8_w3

Cała przestrzeń gospodarcza ulokowana została w podpiwniczeniu. Znalazły się tu duża kotłownia, pralnia oraz pomieszczenie gospodarcze.

piwnica-mala

Program funkcjonalny domu został widocznie zarysowany na strefę dzienną, nocną oraz gospodarczą. Strefa dzienna zlokalizowana została na parterze, którego centralnym punktem jest przestronny salon oraz otwarta kuchnia z miejscem na jadalnię. Na parterze wygospodarowano również miejsce na dodatkowy pokój mogący pełnić funkcję gabinetu łazienkę oraz pomieszczenie techniczne.

rarter-maly

Strefa nocna zlokalizowana została na piętrze. Autor projektu zaprojektował tu trzy wygodne sypialnie, przy czym dwie z nich posiadają wyjście na niewielki balkon. W twej części domu znalazły się również przestronna łazienka oraz ogólnodostępna garderoba. poddasze-male

Szczegóły projektu domu Cyprys 8 na stronie: Projekt domu Cyprys 8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »