Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Ariel 5 i Ariel 6

W odpowiedzi na liczne zapytania o możliwość zakupu projektów z serii Ariel z 30-stopniowym kątem nachylenia dachu, powstały dwie nowe wersje projektów.

Projekt domu Ariel 5

Projekt domu Ariel 5 powstał na podstawie projektu Ariel 4. Układ funkcjonalny projektu został podzielony na trzy strefy użytkowe: dzienną, nocną i gospodarczą.

ariel_5_w1

Niewątpliwym atutem projektu jest rozłożysty, częściowo zadaszony taras okalający budynek z dwóch stron. Dzięki takiemu rozwiązaniu gospodarze mogą cieszyć się urokami natury niezależnie od pogody.

ariel_5_w2

Część dzienną tworzą przestronny salon z jadalnią oraz kuchnia ze spiżarnią. Strefa nocna to trzy sypialnie, łazienka oraz dodatkowe WC. Główna sypialnia gospodarzy posiada własną garderobę i łazienkę. Autor projektu wygospodarował również miejsce na część gospodarczą, w której znalazły się dwustanowiskowy garaż, duża kotłownia i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.

rzut-duzy

Szczegóły projektu domu Ariel 5 na stronie – Projekt domu Ariel 5

Projekt domu Ariel 6

Projekt posiada identyczny układ funkcjonalny i powierzchnię użytkową jak pierwsza wersja projektu z tej serii, czyli projekt Ariel. Swoim programem funkcjonalnym zapewnia optymalny komfort 4-osobowej rodzinie.

ariel_6_w1

Z tyłu domu pojawił się niewielki zadaszony taras, który umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych.

ariel_6_w2

W części dziennej przewidziano salon z jadalnią, kuchnię ze spiżarnią oraz WC. Część nocna to trzy sypialnie, z czego jedna z nich posiada własną łazienkę i garderobę. Część gospodarczą stanowi kotłownia na paliwo stałe oraz dwustanowiskowy garaż. Projekt domu Ariel 6 należny do projektów domów z kotłownia na paliwo stałe.

image_rzut-php

Szczegóły projektu domu Ariel 6 na stronie – Projekt domu Ariel 6

Planujesz budowę domu z serii Ariel, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którymś z Arieli? Dołącz do grupy Budujemy Ariele, którą założyliśmy na Facebook’u. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji. W grupie zawsze raźniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »