Projekt domu Ariel 9
Nowości projektowe

Nowość w ofercie domów parterowych – Projekt domu Ariel 9

Ariel 9 to projekt domu parterowego, którego powierzchnia użytkowa została rozplanowana na 130 m2. To kolejny projekt z tej niezwykle popularnej serii projektów, który posiada podpiwniczenie. Pierwszym projektem z zaprojektowaną piwnicą był  projekt domu Ariel 3. Projekt domu Ariel 9 posiada kąt nachylenia dachu 30 stopni.

Projekt domu Ariel 9

Efektowna bryła budynku

Ariel 9 zaprojektowano z myślą o 4-osobowej rodzinie. Układ funkcjonalny dopracowany w każdym szczególe zagwarantuje komfort wszystkim domownikom. Ustawne sypialnie oraz przestronna strefa dzienna zapewni przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, jak i prywatny kąt dla każdego z osobna.

Projekt posiada rozłożystą bryłę w kształcie litry L, która została przykryta wielospadowym dachem. Elewacja jest dość klasyczna. Biały tynk został urozmaicony płytkami imitującymi kamień, co nadaje mu klasy i elegancji. Drewniana podbitka ociepla budynek dodatkowo go uatrakcyjniając.

W projekcie pojawił się dwustanowiskowy garaż. Kolor bramy garażowej oraz stolarki okiennej dobran w kolorze naturalnego drewna. Wielospadowy, efektowny dach został pokryty grafitową dachówką ceramiczną.

Projekt domu Ariel 9

 

Przemyślany układ funkcjonalny

Projekt domu Ariel 9 posiada wiele zalet. Z całą pewnością jedną z nich jest otwarta część dzienna. Zaprojektowano tu dużą przestrzeń z salonem, kuchnią i jadalnią. W salonie pojawił się kominek, który na pewno umili czas w długie jesienne wieczory. Przy kuchni zaprojektowano spiżarnię, którą doceni niejedna Pani domu.

Część nocna została oddzielona od części dziennej i ulokowana po przeciwległej stronie domu. Pojawiły się tu trzy wygodne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Największa z sypialni została zaprojektowana jako apartament gospodarzy, a więc posiada prywatną łazienkę i garderobę. Pozostałe dwie sypialnie posiadają miejsce na wygodne łóżko oraz pojemną szafę.

Rzut parteru projektu domu Ariel 9

 

Podpiwniczenie i zadaszony taras – zalety projektu

Szukając projektu domu inwestorzy coraz częściej szukają projektu z zadaszonym tarasem. Taki taras posiada właśnie projekt Ariel 9. Taras zaprojektowano od strony ogrodu, co dodatkowo podnosi jego walory. Zadaszenie umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

Projekt domu Ariel 9

Kolejną zaletą projektu jest jego podpiwniczenie. W projekcie przewidziano piwnicę o powierzchni prawie 52 m2. W piwnicy ulokowano kotłownię, w której bez problemu zmieści się piec na paliwo stałe. W projekcie przewidziano również ogrzewanie gazowe. To inwestor decyduje, które ogrzewanie chciałby posiadać w domu. W piwnicy pojawiały się również dwa dodatkowe pomieszczenia, które można zaaranżować wg własnych potrzeb.

Rzut piwnicy projektu domu Ariel 9

 

Grupa budujących – Budujemy Ariele
Wszystkich zainteresowanych projektami z serii Ariel zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Ariele, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa budujących to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektów z serii Ariel. Dołącz do grupy – czekamy na Ciebie 🙂 W grupie zawsze raźniej.

Projekt domu Ariel 9

Szczegóły projektu na stronie: Projekt domu Ariel 9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »