Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Amarylis 3 i Amarylis 4

Projekt domu Amarylis 3

Projekt domu Amarylis 3 to idealna propozycja dla 5 -osobowej rodziny. Projekt przeznaczony jest dla osób posiadających  wąską działkę.

amarylis_3_w1

Cechą charakterystyczną projektu jest prosta, zwarta była przykryta dwuspadowym dachem. Zastosowane rozwiązania materiałowe zaliczają ten projekt do projektów domów energooszczędnych.

amarylis_3_w2

Jasna elewacja idealnie komponuje się z grafitowym dachem. Liczne przeszklenia, które odnaleźć można z każdej strony otwierają dom na ogród, wprowadzając niezwykły klimat.

amarylis_3_w4

Oryginalne wykończenie elewacji dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter domu, a wykorzystanie stonowanych kolorystycznie materiałów i prostych balustrad nadaje bryle domu wyjątkowo efektownego wyglądu.

amarylis_3_w5

Projekt domu Amarylis 3 posiada podpiwniczenie, do którego została przeniesiona cała część gospodarcza. Znalazła się tu kotłownia oraz pozostałe pomieszczenia techniczne.

image_rzut-php

Parter stanowi przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Autor projektu wygospodarował również miejsce na dodatkowy pokój, który wykorzystać można jako miejsce do pracy lub pokój dla gości. Niewątpliwym atutem projektu jest dwustanowiskowy garaż, będący odpowiedzią na potrzeby współczesnej rodziny.

image_rzut-php-2

Strefa nocna znalazła się na poddaszu. Zaprojektowano tu cztery sypialnie, z których jedna posiada własną łazienkę i garderobę. Z całą pewnością dużym atutem projektu jest również duży taras znajdujący się na poziomie poddasza, na który przewidziano wyjścia z dwóch niezależnych sypialni. Będzie on doceniony w ciepłe, wiosenne poranki. 

image_rzut-php-3Szczegóły projektu domu Amarylis 3 na stronie – Projekt domu Amarylis 3

Projekt domu Amarylis 4

Amarylis 4  jest domem przeznaczonym dla 5-osobowej rodziny, z możliwością budowy na wąskiej działce. Bez problemu zmieści się na działce, której szerokość nie przekracza 18 metrów.

amarylis_4_w1

Prosta bryła budynku została oparta na rzucie prostokąta i przykryta dwuspadowym dachem. Charakter bryły oraz umiarkowanie w zastosowaniu detali architektonicznych sprawiają, że projekt z całą pewnością wpisze się w każdy krajobraz.

amarylis_4_w2

W projekcie przewidziano jednostanowiskowy garaż, którego wysunięcie pozwoliło zaprojektować taras na piętrze oraz stworzyć zadaszony podcień w strefie wejściowej.

amarylis_4_w3

Dużym atutem projektu jest rozbudowana strefa relaksu na powietrzu. Od strony ogrodu zaproponowano duży taras na piętrze, na który prowadzą wyjścia z obu sypialni oraz zadaszony taras w poziomie parteru, który idealnie sprawdzi się do spędzania czasu na zewnątrz niezależnie od pogody.

amarylis_4_w4

W piwnicy budynku ulokowano kotłownię oraz liczne pomieszczenia gospodarcze. Projekt domu Amarylis 4 należy do projektów domów z kotłownią na paliwo stałe.

piwnica-duza

Na parterze zaprojektowano przestronny salon połączony z kuchnią oraz jadalnią. Program funkcjonalny parteru wzbogacony został o dodatkowy pokój. Niewątpliwym atutem projektu jest zadaszony taras umożliwiający spędzanie wolnego czasu na powietrzu niezależnie od pogody.

parter-duzy

Na poddaszu znalazła się część nocna, na którą składają się sypialnia gospodarzy z własną łazienką i garderobą, trzy dodatkowe sypialnie oraz duża, rodzinna łazienka. 

poddasze-duzeSzczegóły projektu domu Amarylis 4 na stronie – Projekt domu Amarylis 4

Planujesz budowę domu z serii Amarylis, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którymś z Amarylisów? Dołącz do grupy Budujemy Amarylisy, którą założyliśmy na Facebook’u. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji. W grupie zawsze raźniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »