Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Groszek

Groszek to projekt domu z użytkowym poddaszem idealny dla 4-osobowej rodziny. Klasyczna bryła budynku nawiązuje do budownictwa tradycyjnego. Zwartej bryle budynku nadano eleganckiego i nowoczesnego charakteru poprzez dwuspadowy dach bez okapów przykryty blachą na rąbek stojący. Starannie dopracowane proporcje, stonowana kolorystyka oraz naturalne materiały wykończeniowe sprawiają, że dom prezentuje się minimalistycznie, a zarazem bardzo efektownie.

groszek_w6

Strefa wejściowa została usytuowana w podcieniu, dzięki czemu zyskała praktyczne zadaszenie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie w pochmurne dni.

groszek_w4

Projekty małych domów do 100 m2 do to świetna propozycja dla osób, które chcą wybudować dom jak najtaniej i mają ograniczony budżet, oraz takich, które myślą o kosztach późniejszej eksploatacji.

groszek_w7

Układ funkcjonalny opiera się na podziale stref użytkowych. Na paterze znajduje się część dzienna domu, którą tworzą salon, jadalnia i kuchni. Przy kuchni znajduje się kominek, który może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania, ale jest również niezastąpiony w długie zimowe wieczory.

parter

W strefie prywatnej domu, zlokalizowanej na poddaszu,  przewidziano trzy wygodne sypialnie oraz rodzinną łazienkę. Jedna z sypialni posiada garderobę, co zapewnia większą wygodę gospodarzom. poddaszeProjekt domu Groszek w letniej odsłonie:

groszek_w1

groszek_w2

groszek_w3

 

Szczegóły projektu domu Groszek na stronie: Projekt domu Groszek

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »