Nowości projektowe

Nowość w ofercie – kolekcja domów parterowych Gwiazdka

Projekty domów parterowych cieszą się rosnącą popularnością wśród osób poszukujących idealnego miejsca do zamieszkania. Są coraz częściej wybierane przez rodziny z dziećmi, pary oraz osoby starsze. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom inwestorów nasza oferta jest systematycznie powiększana o nowe projekty. Zanim jednak przedstawimy nową kolekcję projektów Gwiazdka, sprawdźmy co wpływa na stale rosnącą popularność domów parterowych, a powodów ich popularności jest naprawdę wiele.

 

Dlaczego projekty domów parterowych są tak popularne?

Po pierwsze dostępność i wygoda. Domy parterowe są wyjątkowo przyjazne dla osób o różnym wieku i kondycji fizycznej. Brak schodów eliminuje potrzebę wchodzenia na piętra, co ułatwia poruszanie się osobom starszym, niepełnosprawnym oraz zapewnia większy komfort mieszkania w przypadku rodzin z małymi dziećmi.

Bezpieczeństwo: Brak schodów to również mniejsze ryzyko upadków i wypadków, zwłaszcza wśród osób starszych. To sprawia, że domy parterowe są bezpieczne i przyjazne dla seniorów.

Ekonomiczność: Budowa domu parterowego często jest tańsza niż budowa budynku wielopiętrowego ze względu na mniejszą ilość potrzebnych materiałów i mniej skomplikowane konstrukcje.

Łatwość utrzymania: Z racji braku pięter i schodów, utrzymanie domu parterowego jest znacznie prostsze. Nie trzeba martwić się o schody do sprzątania czy konieczność wchodzenia na dach w celu konserwacji.

Praktyczność: Dom parterowy może być łatwo dostosowany do różnych potrzeb mieszkańców, na przykład poprzez doprojektowanie dodatkowych pomieszczeń, co sprawia, że jest on bardzo praktyczny.

Przyjazność dla dzieci: Dla rodzin z małymi dziećmi domy parterowe są bezpieczne, ponieważ nie ma ryzyka upadku dziecka ze schodów. Dzieci mogą swobodnie biegać i bawić się w bezpiecznym otoczeniu.

Nowoczesny design: Domy parterowe coraz częściej łączą w sobie nowoczesny design z wygodą i funkcjonalnością. Architekci projektują je w taki sposób, by były atrakcyjne wizualnie, jednocześnie spełniając wszystkie potrzeby mieszkańców.

Elastyczność planowania wnętrza: Bez konieczności uwzględniania schodów, wnętrza domów parterowych są zazwyczaj bardziej przestronne, brak skosów natomiast sprawia, że są bardziej elastyczne pod względem aranżacji przestrzeni.

Popularność projektów parterowych stale rośnie. Coraz więcej osób bierze pod uwagę ten rodzaj projektu jako idealne miejsce do zamieszkania. Uważnie słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych klientów i staramy się dostosować do tego trendu, oferując nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania w zakresie domów parterowych.

 

Nowa kolekcja domów parterowych Gwiazdka

Gwiazdka – z jednostanowiskowym garażem

Gwiazdka to projekt domu, którego powierzchnia została rozplanowana na 114 m2 powierzchni użytkowej. Prosta bryła przykryta została czterospadowym dachem. W domu komfort użytkowania odnajdzie 4-osobowa rodzina. Projekt utrzymany został w nowoczesnym stylu. Na elewacji pojawił się biały tynk i drewniana szalówka, na dachu natomiast dachówka ceramiczna w grafitowym kolorze. Projekt posiada trzy sypialnie, otwartą strefę dzienną oraz jednostanowiskowy garaż.

Szczegóły projektu domu Gwiazdka www.domywstylu.pl/projekt-domu-gwiazdka.php

 

Gwiazdka 2 – wersja projektu bez garażu

Gwiazdka 2 to dom o powierzchni 106 m2.  Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej bez problemu odnajdzie się w nim 4-osobowa rodzina. Minimalistyczna bryła prezentuje się naprawdę pięknie. Dom nabiera dodatkowego uroku dzięki dużemu tarasowi, który pojawił się z tyłu budynku. Taras w ciepłe dni sprawdzi się jako letni salon. Liczne przeszklenia otwierające dom na ogród wprowadzają mnóstwo światła. Oprócz trzech wygodnych sypialni mieszkańcy do dyspozycji mają niewielki gabinet idealny do pracy i nauki.

Szczegóły projektu domu Gwiazdka 2 www.domywstylu.pl/projekt-domu-gwiazdka_2.php

 

Gwiazdka 3  – czyli dwuspadowy dach

W odpowiedzi na zapytania inwestorów, trzecia wersja projektu Gwiazdka została zwieńczona dwuspadowym dachem. Gwiazdka 3 bez wątpienia przypadnie do gustu inwestorom poszukującym prostoty i funkcjonalności. Projekt, podobnie jak poprzednie wersje utrzymano w nowoczesnym stylu. Układ funkcjonalny domu pozostał również identyczny jak w projekcie Gwiazdka 2.

Szczegóły projektu domu Gwiazdka 3 www.domywstylu.pl/projekt-domu-gwiazdka_3.php

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »